×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Mārupes novada skolēni var pieteikties vasaras darbiem

Foto: LETAFoto: LETA

Ceturtdien, 24.aprīlī, sākas pieteikšanās skolēnu vasaras darbam Mārupes novadā. Arī šovasar, tāpat kā pērn, Mārupes novadā īstenos nodarbinātības projektu jauniešiem vecumā no 13 līdz 19 gadiem, piedāvājot 76 darba vietas pašvaldības iestādēs, informē pašvaldībā.

Jauniešiem būs iespēja pieteikties teritorijas labiekārtošanas un uzkopšanas darbiem dažādās pašvaldības iestādēs – skolās, bērnudārzos, dienas centros un domē. Jaunietēm vecumā no 15 līdz 19 gadiem būs iespēja strādāt arī kā audzinātāju palīdzēm pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs.

Pieteikties vasaras darbam var jebkurš Mārupes novadā deklarētais jaunietis. Daļu darba vietu paredzēts piešķirt bērniem no ģimenēm, kas atbilst kritērijiem, lai saņemtu sociālo palīdzību, bet daļu – pārējiem novada jauniešiem pieteikšanās kārtībā. Aizpildītas pieteikuma veidlapas, kas pieejamas vietnē “www.jaunatnemarupe.lv”, iesniedzamas Mārupes novada domē, Daugavas ielā 29.

Nodarbinātības projektā iesaistītie skolēni katrs strādās līdz divdesmit darba dienām četras stundas dienā, kas ir nepilna darba diena. Paredzētā atlīdzība par darbu ir valstī noteiktās minimālās stundas tarifa likmes apmērā par faktiski nostrādātajām stundām.

Plānotās skolēnu nodarbinātības projekta izmaksas ir 12 628 eiro, ko pilnībā segs no Mārupes novada pašvaldības budžeta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+