Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
22. janvāris, 2014
Drukāt

Mārupes pastā divas pastnieces saindējas ar bojāta sūtījuma saturu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Mārupes pasta nodaļā sūtījumā ievietota pagaidām neidentificēta šķidruma dēļ divas Latvijas Pasta darbinieces nogādātas slimnīcā, informēja Latvijas Pasta Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Latvijas Pasta Mārupes pasta nodaļā kāda klienta sūtījumā bija ievietots pagaidām neidentificēts šķidrums, kas izsūcies no divām sūtīšanai nodotām pakām, izraisot darbinieču veselības pasliktināšanās ārējus simptomus. Darbinieces patlaban ir nogādātas slimnīcā, bet Mārupes pasta nodaļa slēgta uz nenoteiktu laiku.

Līdz ar kodīgas smakas izplatīšanos Latvijas Pasta darbinieces informēja atbildīgos uzņēmuma dienestus, kas nekavējoties izsauca gan Latvijas Infektoloģijas centra, gan Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjus. Darbiniecēm sajūtot veselības pasliktināšanās simptomus, izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kurš darbinieces hospitalizējis.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā informēja, ka no rīta, ierodoties darbā, darbinieces pasta nodaļas telpās sajutušas nepatīkamu aromātu, taču, tā kā tas nav traucējis strādāt, viņas sākušas darbu.

Tomēr, atrodoties telpās ilgāku laiku, darbiniecēm pašsajūta pasliktinājusies. Brīdi vēlāk viņas konstatējušas, ka divām pasta pakām radusies sūce, un sapratušas, ka šīs pakas ir aizdomīgās smakas avots.

Šobrīd policija pārbauda notikušā apstākļus, taču pēc pakas apskates konstatēts, ka tajā atradusies līme, kuru parasti izmanto laivu vai citu stiklšķiedras izstrādājumu līmēšanai.

Šie sūtījumi pasta nodaļā saņemti iepriekšējā dienā un pasta telpās bijuši visu nakti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Veselus 14 gadus esmu strādājusi ar šīm smirdīgajām līmēm, sākumā gan slikta dūša. Tie ir poliestera sveķi ar cietinātājiem un plasttifikatoriem: giperīzu un kobalta naftanātu. Pēc ilgstošas iedarbības var ietekmēt nieru un aknu darbību. Bet, kā redzat esmu vēl pie veselības.

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+