Latvijā
Sabiedrība

“Māsa sagrieza sev rokas!” Deviņgadniece noticējus bērnus biedējošā video vēstījumam0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto no Pixabay.com

Ārvalstīs un arī Latvijā strauji izplatās kāds bērnus biedējošs video. Tā tiek dēvēta par bīstamu, uz pašnāvību rosinošu spēli, kas parādās bērniem domātā saturā, piemēram, populārajā animācijas filmiņā par cūciņu Pepi. Kādas “Bez tabu” skatītājas deviņus gadus vecā māsiņa diemžēl noticējusi baisajam vēstījumam un sagriezusi sev rokas, vēstīja raidījums.

“Vēlos pievērst uzmanību visiem bērnu vecākiem, lai seko līdzi tam, ko bērni skatās “YouTube”, jo bērnu multfilmu laikā parādās kadri ar pārveidotām multfilmām, kur to varoņi izdara pašnāvības un iesaka darīt tāpat,” raksta kāda “Bez Tabu” skatītāja.

Saistītie raksti

“Mūsu māsa bija sagriezusi sev rokas, viņai ir tikai deviņi gadi, mamma pastāstīja, ka tas viss notika, kad viņa skatījusies multfilmas “YouTube”, un tas esot izlēcis ārā, tā Momo esot draudējusi viņai, tāpēc māsa sagriezusi rokas,” raidījumam pastāsta skatītāja.

Deviņgadniece no rīta mammai visu izstāstījusi, lūgusi, lai atņem telefonu, jo negrib to vairs savā tuvumā.

Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā norāda, ka neviens par šo tēlu vēl nav ziņojis, un uzskata, jo mazāk informācijas, jo labāk, taču iesaka vecākiem turēt roku uz pulsa.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv