hclada.ru

Masaļskis atvaira 32 metienus un nosargā “Lada” uzvaru 0

Pieredzējušais Latvijas hokeja vārtsargs Edgars Masaļskis ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē atvairīja 32 metienus, palīdzot Toljati “Lada” komandai, kuru pārstāv arī Kristaps Sotnieks, bet trenē Artis Ābols, tikt pie uzvaras.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību

“Lada” savā laukumā ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) uzvarēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”, bet Masaļskis tika pie otrās uzvaras trīs dienu laikā.
Cīņas 13.minūtē čehs Petrs Koukals tika atstāts viens pats “Lada” vārtu stūrī, izvirzot vadībā “Avtomobilist”, bet trešdaļas pirsmpēdējā minūtē Deniss Zernovs atjaunoja neizšķirtu. Savukārt otrajā trešdaļā Aleksandrs Bumagins vairākumā vadībā jau izvirzīja mājiniekus un tie kļuva arī par uzvaras vārtiem, jo atlikušajā laikā neviena komanda vairs neizcēlās.
Sotnieks šajā spēlē laukumā pavadīja 22 minūtes un 43 sekundes. Latvijas izlases aizsargs pa vārtiem nemeta, bet bloķēja trīs pretinieku metienus.

Otrdien Masaļskis, kurš septembra sākumā pēc olimpiskā kvalifikācijas turnīra paziņoja, ka beidz karjeru Latvijas valstsvienībā, palīdzēja “Lada” komandai ar rezultātu 4:3 uzvarēt savu kādreizējo vienību Hantimansijskas “Jugra”.
Tā Masaļskim bija pirmā spēle kopš 22.septembra, jo viņš teju mēnesi bija spiests atlabt no traumas.

Pieredzējušais vārtsargs ceturtdien aizvadīja savu ceturto spēli šīs sezonas KHL čempionātā, tiekot pie otrās uzvaras.
“Lada” pamatvārtsargs šosezon ir Iļja Ježovs, kurš ir sargājis vārtus 22 mačos.