Masaļskis: divas dienas pēc kārtas tik svarīgus mačus grūti aizvadīt 0

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Edgars Masaļskis pēc uzvaras pār Vāciju atzina, ka divas dienas pēc kārtas ir ļoti grūti spēlēt.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Edgars Masaļskis: “Spēle smaga. Varbūt ne tik fiziska kā vakar, bet emocionāli bija grūtāk. Bijām vadībā ar 2:0, bet viens mirklis un – 2:2. Bija grūti pārslēgties. Labi, ka novilkām periodu līdz beigām un uz trešo atkal izgājām ar sakārtotu spēli. Tas bija galvenais – atgriezāmies pie savas spēles līnijas un izpildījām uzstādījumus, tāpēc arī iemetām vairākumā. Divas dienas pēc kārtas tik svarīgus mačus grūti aizavdīt, varbūt arī tāpēc šodien piekliboja koncentrēšanās. Labi, ka tā viss beidzās. Es pats jūtos labi, lai gan ir grūtāki brīži, kad pretinieki sagriež mūsu zonā karuseļus. Otrajā periodā arī es vienu brīdi izlādēju emocijas un varbūt tas čaļiem palīdzēja. Mazliet par daudz zaudējam ripas savā zonā un tas bieži noved pie vārtu momentiem. Vācieši to vien darīja kā meta zonā ripas un gaidīja, kad mēs kļūdīsimies. Čempionāta sākums ir ar plusa zīmi. Parādījām krieviem, ka mākam spēlēt. Varbūt mums spēka nav tik daudz un mums nav Malkina un Dacjuka, taču šodien uzvarējām, tāpēc arī pozitīvs vērtējums.”