Sports
Hokejs

Masaļskis: Ir vieglāk, jo pēc ilga pārtraukuma man atkal ir vārtsargu treneris 16

Foto – Juris Kalniņš

Rīgas “Dinamo” vārtsargs Edgars Masaļskis atzīst, ka sezonai ir labi sagatavojies un tajā lieli nopelni ir arī komandas vārtsargu trenerim Jurim Klodānam.

Ar Masaļski vārtos rīdzinieki sezonu iesāka veiksmīgi – 4:2 pret Minskas “Dinamo”.

“Grūts spēles sākums, es vēl to stulbo golu ielaidu. Protams, biju dusmīgs uz sevi, pilnīgi nevajadzīgs gols,” Masaļskis atcerējās 12. minūtē mazākumā ielaistos vārtus pēc viegla Džonatana Čīčū uzmetiena. “Nedaudz tas izsita no sliedēm, tomēr nospēlēju pirmo periodu līdz galam un bija mazliet vieglāk. Varēja redzēt, ka viņi jau bija spēlējuši. Mums pirmā spēle, tāpēc lēnāk iegājām, tomēr labi, ka izturējām, otrajā periodā iemetām un tas deva spēku trešajā trešdaļā.” Pirms otrā vārtu zaudējuma, spēlējot trijatā pret sešiem, Edgars cēla augšā rokas, signalizējot tiesnesim, ka kaut kas nav kārtībā, tomēr svilpe neatskanēja. “Man ar slidu kaut kas nebija kārtībā, bet tas nav svarīgi,” skaidroja Masaļskis.

Vārtsargs uzskata, ka sagatavošanās posmā paveikts ļoti labs darbs un komanda ir gatava sezonai. “Par lieliem mērķiem mēs nedomājam. Ejam uz katru spēli un cenšamies uzvarēt. Protams, gribam iekļūt izslēgšanas spēlēs un tad skatīsimies tālāk.”

Edgars atzīst, ka arī pašam jūlija un augusta darba cēliens bijis veiksmīgs: “Daudz palīdz Juris Klodāns. Man vārtsargu treneris sen nav bijis, vairāk pašam viss bija jādara gan Hantimansijskā, gan arī Slovākijā. Ar vārtsargu treneri ir vieglāk, viņš sakārto mūsu spēli.”

 

LA.lv