Masaļskis neaptur “Traktor”, Ufa un Magņitogorska panāk 2:3 0

Edgara Masaļska 33 atvairīti metieni nepalīdzēja Hantimansijskas “Jugra” pagarināt sezonu Gagarina kausa izcīņā – 0:1 Čeļabinskā pret “Traktor” un 1-4 sērijā.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Iepriekšējās divās sērijas spēlēs Hantimansijskā “Jugra” pirmais vārtsargs Vitālijs Birjukovs katrā mačā savos vārtos ielaida pa sešām ripām, kas kopā ar “Jugra” aizsardzības vājo sniegumu lielā mērā izšķīra sērijas iznākumu. Sērijas piektajā mačā pret Kontinentālā kausa ieguvējiem “Traktor” viesi mēģināja paildzināt sēriju, labi “Jugra” vārtus sargāja Masaļskis, tomēr vienīgie spēles 52. minūtē zaudētie vārti pielika punktu Hantimansijskas sezonai.

Iekļūt Austrumu konferences pusfinālā vēl neizdevās Kazaņas “Ak Bars”, kas sērijas piektajā mačā pret pašreizējiem Gagarina kausa īpašniekiem Ufas “Salavat Julajev” piekāpās ar 1:2, tomēr sērijā joprojām atrodas vadībā ar 3-2. Sestā spēle parīt notiks Ufā. Lauris Dārziņš arī šajā spēlē nepiedalījās.

Cerības uz izglābšanos saglabā arī Magņitogorskas “Metallurg”, kas pateicoties Maksima Sušinska pagarinājuma otrajā minūtē gūtajiem vārtiem ar 4:3 pārspēja Astanas “Baris” un sērijā samazināja rezultātu uz 2-3. Tiesa, Magņitkai priekšā ļoti sarežģīta sestā spēle Astanā.

Ceturtdien sēriju sestās spēles tiks aizvadītas divos vēl nepabeigtajos Rietumu konferences ceturtdaļfinālos. Rīgas “Dinamo” savā laukumā uzņems Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, Čerepovecas “Severstaļ” tiksies ar Mitišču “Atlant”. Abās sērijā rezultāts ir 2-3.