Sports
Motoru sports

Mašīna paliek startā – Nitišam neveiksmīgs sezonas sākums 16

foto: reinisnitiss.com

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs svētdien Spānijā pasaules čempionāta sezonas pirmā posma pusfinālā prestižākajā “SuperCar” klasē palika stāvam pēc starta gaismu nodzišanas, līdz ar to fināls viņam gāja secen, kamēr uzvaru izcīnīja viņa komandas biedrs no EKS vienība Matīass Ēkstrems.

Pusfinālā pēc neveiksmīgā starta Nitišs atguvās un nobrauca līdz galam, taču pakāpties viņa neizdevās un latvietis cīņā par finālu palika sestais.

Vēlāk finālā uzvaru izcīnīja Ēkstrems, kurš apsteidza Jāņa Baumaņa pērn pārstāvētās komandas “Austria” braucēju Timo Šeideru un Andreasu Bakerūdu. Savukārt ceturtais bija Peters Sūlbergs, piektajā vietā finišēja Timijs Hansens, bet pēdējā vieta finālā Jūhanam Kristofešsonam.

Nitišs kvalifikācijas sacensībās ieņēma desmito vietu, bet Baumanis no STARD komandas palika 15.vietā, pirmajam divpadsmitniekam, kas nodrošināja vietu pusfinālā, zaudējot sešus punktus.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā Nitišs tika pie astoņiem punktiem, bet Baumanis dabūja vienu punktu.

Šosezon pasaules čempionātā rallijkrosā kopumā iecerēti 12.posmi, bet sacensības Latvijas trasē Biķerniekos gaidāmas septembrī.

Saistītie raksti

Baumanis iepriekšējā sezonā aizvadīja pirmo pilno gadu pasaules rallijkrosa čempionātā prestižākajā “SuperCar” klasē, pārstāvot “Austria” vienību. Latvietim sezona padevās gana atzīstama, jo viņš tās noslēgumā kopvērtējumā ierindojās dalītā devītajā vietā.

Tikmēr Nitišs aizvadīto iesāka “All-Inkl.com” komandā, taču neveiksmīgu rezultātu dēļ to atstāja un gadu noslēdza “Olsbergs MSE” vienībā, kur bija braucis jau iepriekš. Sezonas noslēgumā viņš kopvērtējumā ierindojās vien 16.vietā.

LA.lv