×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. februāris, 2012
Drukāt

Maskalāna četriniekam sestā vieta pasaules čempionātā

Latvijas pilota Edgara Maskalāna četrinieku ekipāža svētdien izcīnīja sesto vietu pasaules čempionātā bobslejā, kas norisinājās Leikplesidas trasē ASV.

Ceturtajā braucienā Maskalāns un stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Uģi Žaļimu un Intaru Dambi trasi veica 54,37 sekundēs, kas bija piektais ātrākais rezultāts.

Summā Maskalāna četrinieks uzvaru izcīnījušā Stīvena Holkomba no ASV ekipāžai zaudēja 1,37 sekundes, bet no piektās vietas, ko izcīnīja Krievijas pilots Aleksandrs Zubokovs, Latvijas sportisti atpalika par 0,09 sekundēm.

Iepriekš Holkombs bija triumfējis arī divnieku un komandu sacensībās, bet četriniekos summā viņa ekipāža apsteidza vācieti Maksimiljanu Arntu par 0,50 sekundēm.

Savukārt trešais bija vēl viens vācietis Manuels Mahata, kurš amerikānim zaudēja 0,80 sekundes.

Pasaules čempionātā Maskalāna ekipāža pēc pirmā brauciena ieņēma septīto vietu, bet turpinājumā visu laiku atradās sestajā pozīcijā.

Kā ziņots, otra Latvijas ekipāža ar pilotu Oskaru Melbārdi un stūmējiem Helviju Lūsi, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu otrajā braucienā piedzīvoja kritienu, tomēr tai fiksēts rezultāts. Pēc diviem braucieniem Melbārdis ieņēma 17.pozīciju, no Holkomba atpaliekot par 1,98 sekundēm. Tomēr svētdien vairs Melbārža četrinieks uz starta neizgāja.

Pasaules kausa noslēguma kopvērtējumā četriniekiem Melbārdis ar 1216 punktiem ieņēma piekto vietu, bet Maskalāns ar 1208 punktiem ierindojās pozīciju zemāk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+