Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
3. augusts, 2015
Drukāt

Maskās ar ieroci izlec no mašīnas — par šādu “nobiedēšanu” uzsāk lietvedību pret diviem jauniešiem

Foto- fotoliaFoto- fotolia

Ilustratīvs foto

Likumsargi pret diviem jauniešiem, kuri Rīgā nobiedēja garāmgājēju, sākuši administratīvo lietvedību par sīko huligānismu, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policijā.

Policija informē, ka pagājušajā nedēļā, naktī uz trešdienu Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti saņēma informāciju, ka Pulkveža Brieža un Hanzas ielu krustojumā kāda nenoskaidrota persona ar ieroci rokās un masku galvā, izlekusi no automašīnas un nobiedējusi kādu garāmgājēju.

Garāmgājējs aizbēdzis un nekavējoties par notikušo paziņojis likumsargiem, tāpat arī nosaucis automašīnas marku un valsts numura zīmi.

Automašīnas meklēšanā tika iesaistīti Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki, kuri Lubānas un Ilūkstes ielu krustojumā, sadarbībā ar pašvaldības policistiem, aizturēja meklēto automašīnu. Automašīnā atradās 1994. un 1996.gadā dzimuši jaunieši, kuri tika aizturēti un nogādāti Ziemeļu policijas iecirknī.

Jaunieši policistiem paskaidroja, ka esot gribējuši nofilmēt video, kur persona maskā ar ieroci rokās nobiedē garāmgājēju, pēc tam atvainojas un paskaidro, ka tas bijis tikai joks.

Taču, realizējot to dzīvē, viņi kādu garāmgājēju tik ļoti nobiedēja, ka viņš aizbēga un nekavējoties par to paziņojis policistiem. Tādēļ jaunieši nav paspējuši viņam atvainoties.

Pret abiem aizturētajiem jauniešiem ir uzsākta administratīvā lietvedība par sīko huligānismu.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+