Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
28. novembris, 2013
Drukāt

Maskavā arestē islāmistus

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Likumsargi Maskavā arestējuši 15 islāmistu radikāļus, kas bijuši starptautiskā teroristu tīkla “Al Qaeda” atzara biedri, paziņojusi Krievijas Iekšlietu ministrija.

Likumsargi atklājuši, ka Ēģiptē 60. gados izveidotā un Krievijā 2010. gadā ārpus likuma izsludinātās organizācijas “Takfir wal-Hijra” biedri savos dzīvokļos Maskavā glabājuši ieročus un spridzekļus. Grupējums savas aktivitātes finansējis, “pastrādājot noziegumus”. Organizācija “Takfir wal-Hijra” Ēģiptē 70. gados tika sagrauta, tomēr tai esot saglabājušās saites vairākās Eiropas un citu kontinentu valstīs. Aizliegtās organizācijas aktivitātes jau pirms pieciem gadiem pamanītas Ukrainā, vēsta ziņu aģentūra “RIA Novosti”. Krievijas drošības struktūrās izsludināta paaugstināta trauksmes gatavība saistībā ar gaidāmo Soču olimpiādi. Viens no augstākajiem Ziemeļkaukāza nemiernieku komandieriem, kurš uzņēmies atbildību par vairākiem asiņainiem teroraktiem Maskavā, draudējis rīkot uzbrukumus arī Soču olimpiādes laikā.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+