×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
22. jūnijs, 2015
Drukāt

Maskava: Mēs nespējam apturēt “brīvprātīgo” došanos uz Donbasu (7)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Krievija nespēj apturēt savu pilsoņu masas, kas dodas karot uz Donbasu, intervijā laikrakstam “Kommersant” paziņoja Krievijas Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs.

“Mēs nevienu neaicinām un to nesekmējam,” apgalvoja amatpersona. “Bet reāli to aizkavēt mēs nevaram.”

Iemesls tam, kāpēc Krievijas iedzīvotāji masveidā piedalās Ukrainas konfliktā, ir Ukrainas bēgļu stāsti par “zvērībām”, zināja skaidrot Patruševs.

Maskava neizskata iespēju par robežas slēgšanu ar Donbasu, lai tādējādi apturētu Krievijas “brīvprātīgo” došanos uz Ukrainu, kā to pieprasa Kijeva, jo tas novestu pie konflikta zonas iedzīvotāju blokādes, norādīja amatpersona.

“Mēs nevaram slēgt robežu. Vai mums būtu jāorganizē blokāde, kā tas bija Ļeņingradā? Visiem Donbasa iedzīvotājiem?” vaicāja Patruševs.

Krievija pērn februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš pagājušā gada aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. ja nebūtu Krievijas ieroči, tad neviens ar plikām rokām nekarotu!

  2. Caureju un zapoju nevar apturēt ar gribasspēku!
    izrādās ka vēl ir brīvprātīgie

  3. Krievija nespēj apturēt savus “brīvprātīgos teroristus” Ukrainā, kādēļ Latvijā parādījās amerikāņu tanki un karavīri. Kurš te ir vinnētājs un kurš zaudētājs?

  4. Patruševs nespēj apturēt savu melošanu 🙂

  5. krievu zaldāti brauc. lai brauc jo tur viņus viegli nogalināt.

  6. “Maskava: Mēs nespējam apturēt “brīvprātīgo” došanos uz Donbasu”, bet savu valstisko apsvērumu pēc mēs ieliekam rokās modernus ieročus, kurus var iegādāties “supermārketu” veikalos, lai tos vērstu pret saviem etniskajiem un ticības brāļiem. VAi tas nav 21. gadsimta murgs.

    • Krievijā viss ir murgs it īpaši ko paziņo putins un viņa banda. Tikai tā var to nosaukt ,brīvprātīgo ordas ! Tie kas lasa krievijas ziņu portālus un ārpus tās labi redzama bilde kas ir tā saucamie brīvprātīgie . Nožēlojami ka krievu karēvji tiek nostādīti kā kājslauķi ,labi ka to sāk saprast arvien pieaugošāks cilvēku skaits. Pozitīvi ! Zinot PSRS (Krievijas) vēsturi nau grūti paredzēt ar ko beksies šī izvērstā militārisma PSIHOZE ! divreiz vienā un tai pašā upē neiekāpsi !

Draugiem Facebook Twitter Google+