×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
23. februāris, 2012
Drukāt

Maskavā notiek Putina atbalstītāju demonstrācija

putins7

Krievijas premjerministra Vladimira Putina (attēlā) kampaņas organizatori cer Maskavā šodien pulcēt desmitiem tūkstošiem cilvēku, lai apliecinātu, ka viņa pretenzijas uz trešo termiņu prezidenta amatā bauda plašu tautas atbalstu.

Paredzēts, ka Putina atbalstītāji zem lozunga “Aizsargāt valsti!” dosies gājienā gar Maskavas upes krastmalu līdz Lužņiku stadionam, kur paredzēts masu mītiņš. Putina kanceleja paziņojusi, ka mītiņā iespējama arī paša premjera uzstāšanās, lai gan šīs ziņas vēl nav apstiprinātas.

Putina atbalstītāju akcija pieskaņota Tēvzemes aizstāvju dienai, kā pēc PSRS sabrukuma pārdēvēta Sarkanās armijas diena, atspoguļojot Putina likmi uz Krievijas impēriskās varenības atjaunošanu. “Mums jānodrošina mūsu suverenitāte. Nevienam nav ļauts bāzt degumu mūsu lietās,” zrunājot armijas komandierus, savā tradicionāli kareivīgajā manierē paziņoja Putins.

Mītiņu organizē īpaši pirms parlamenta un prezidenta vēlēšanām izveidotā Viskrievijas Tautas fronte, kurai jāmobilizē režīma atbalstītāji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+