×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
25. februāris, 2018
Drukāt

Maskavā piemin pirms trim gadiem noslepkavoto Ņemcovu (3)

Maskavā piemin Borisu Nemcovu. ItarTass/ LETA.Maskavā piemin Borisu Nemcovu. ItarTass/ LETA.

Maskavā svētdien vairāki tūkstoši cilvēku piedalījās demonstrācijā, pieminot pirms trim gadiem noslepkavoto Kremļa kritiķi Borisu Ņemcovu.

Gājienam, kas notika par spīti lielajam salam, pievienojās arī pazīstami opozīcijas pārstāji.

Daži demonstranti nesa Ņemcova portretus un ziedus, citi – plakātus ar uzrakstiem “Es nebaidos” un “Mēs atceramies, mēs nepiedodam”.

Daži sauca: “Putins zaglis!”

Svētdienas demonstrācija bija viena no retajām varasiestāžu atļautajām opozīcijas akcijām pirms 18.marta prezidenta vēlēšanām, kurās, kā sagaidāms, Vladimira Putina atrašanās prezidenta amatā tiks pagarināta līdz 2024.gadam.

Ņemcovs tika nošauts 2015.gada 27.februārī Maskavas centrā, netālu no Kremļa. Pēc dažām nedēļām tika aizturēti pieci čečeni, kas tika apsūdzēti Ņemcova slepkavībā.

Tomēr Ņemcova tuvinieki un opozīcija apgalvo, ka slepkavības plānotāji nav atrasti, norādot, ka ar to ir tieši saistīts Čečenijas republikas vadītājs Ramzans Kadirovs, kurš, iespējams, rīkojies saskaņā ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina rīkojumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nu un kas ta zagligs vien politikis bija ,tas Nemcovs ,ko vins labu izdarija savai valstij ,kas tik tur devidesmitajos nedarijas ,gan jau kadam bija zobs uz vinu ,bet tagad izmanto ka mocekla telu .skataties labak kas pie pašu notiek .

    • Stulbs Tu esi. Ja raksti komentāru tad sākumā ir zināt par ko rakstīt.
      Nezini vēsturi sēdi un kakā savās biksēs, nevis stulbumu te izrādi.

  2. Pūķins ar savu nodevīgo čečeņu rokas puisi dabūs stāties tiesas priekšā.

Draugiem Facebook Twitter Google+