×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2014
Drukāt

Maskavā trijos tirdzniecības tīklos aptur Latvijas zivju konservu pārdošanu (3)

konservi

Krievijas federālā patērētāju tiesību aizsardzības dienesta ” Rospotrebnadzor” Maskavas pārvalde piektdien paziņoja, ka ir apturējusi Latvijas zivju konservu pārdošanu trijos tirdzniecības tīklos.

Šo konservu pārdošana ir apturēta tirdzniecības tīklu “Auchan”, “Perekrestok” un “O’KEY” veikalos, jo tie neatbilst likumdošanas prasībām patērētāju tiesību aizsardzības jomā, teikts ” Rospotrebnadzor” Maskavas pārvaldes paziņojumā.

“”Rospotrebnadzor” pārvalde Maskavā veica ārpusplāna izbraukuma pārbaudes un laboratoriskas izmeklēšanas par SIA “Kolumbija Ltd” (Latvijas Republikā, Liepājā) konservētās zivju produkcijas ar tirdzniecības zīmi “Libava”, kas tiek realizēta Maskavā tirdzniecības tīklos “Perekrestok”, “О’KEY” un “Auchan”, kvalitāti un drošumu, teikts paziņojumā.

Pārbaudē tika konstatēta SIA “Kolumbija Ltd” zivju produkcijas neatbilstība likumdošanas prasībām patērētāju tiesību aizsardzības un iedzīvotāju sanitāri epidemioloģiskās labklājības jomā, konkrēti, organoleptisko rādītāju, tauku satura un enerģētiskās vērtības ziņā, teikts paziņojumā.

Šīs tirdzniecības zīmes konservu realizācija minētajos trijos tirdzniecības tīklos pašlaik ir apturēta.

Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Anna Joffe teica, ka PVD no Krievijas dienesta oficiālu informāciju nav saņēmis.

Joffe atgādināja, ka PVD ir izvērtējis uzņēmuma “Kolumbija LTD” produktu marķējumu, kā arī izmantotās metodes produktu uzturvērtību noteikšanai un noņēmis produkcijas paraugus laboratoriskajai testēšanai. “Uzņēmumā veikto pārbaužu laikā noņemto paraugu laboratoriskie rezultāti būs zināmi nedēļas laikā,” norādīja PVD Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja.

PVD ir Zemkopības ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas veic pārtikas aprites un veterinārmedicīnas nozares valsts uzraudzību un kontroli.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ja tā ir tāda, kuru var nopirkt Latvijā – es arī aizliegtu – mēsli ar ūdeni… Kur produkcijas standarti un kontrole – kas ir bundžā un ar sīkiem burtiem rakstīts… Saka pats vainīgs, ka pirki, bet pat mans kaķis neēd… ko vēl? Veikalā sanitārie dienest uzmana katru papīriņu, bet tur iekšā jau arī ir tīrs, tikai neēdams…

  2. Ko uztraucieties? Krievija vienmēr ir bijusi neuzticams partneris, bet jums par visu varu vajaga līst tur iekšā. Krievija nemainīsies – vienalga vai ir PTO dalībvalsts vai nē. Uz citiem tikai attiecas pienākumi.

  3. Dubajaa gan rulle Latvijas kondzervi 🙂 shprotes tomatu merce & bretlinjas… Nezinu, cik Latvija bundzhinja maxa, bet pie mums 1,5 Ls.. priex redzet Latvijas produkciju sheit, bet butu vel lielax priex, ja varetu redzet “RAZHOTS LATVIJA” nevis eiropas savieniba vai tmldz… Jo uz doto bridi Latvijas bretlinjas tomatu merce stav zem “Russian food items” .. but who cares.. Esot prom no majam nav svarigi, kura stenda stav Latvijas bretlinjas 🙂 galvenais, ka ir pieejamas 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+