Maskavas CSKA no Rīgas aizbrauc ar plānoto uzvaru 0

Latvijas čempionvienība basketbolā “VEF Rīga”, turpinot mājas spēļu sēriju, pirmdien VTB Vienotās līgas spēlē ar rezultātu 83:102 (24:24, 23:22, 21:30, 15:26) zaudēja turnīra favorītei Maskavas CSKA komandai.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Latvijas klubs pēc puslaika bija vadībā ar 47:46, bet turpinājumā labāki bija CSKA spēlētāji, kuri trešajā ceturtdaļā pārņēma iniciatīvu, beigās svinot drošu uzvaru.

“VEF Rīga” rindās 18 punktus guva Pols Kārters, 15 punktus pievienoja Kens Brauns, kamēr ar 13 punktiem izcēlās Alekss Peress, bet 11 punktus sameta Andris Misters.

Tikmēr CSKA rindās ar 18 punktiem izcēlās Ņikita Kurbatovs, bet 17 punktus guva Korijs Higinss.

Spēle pirmajās divās ceturtdaļās visu laiku ritēja punkts punktā, CSKA komandai uz brīdi panākot vadību 12:8, bet pēc tam “VEF Rīga” komandai jau esot priekšā ar 22:19. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās neizšķirti 24:24, bet pēc 15 nospēlētām minūtēm mājinieki bija iedzinējos ar 38:41. Puslaika beigas rīdzinieki aizvadīja labāk, pēc diviem Mistera tālmetieniem panākot vadību, kuru noturēja arī līdz atpūtai.

Savukārt trešajā ceturtdaļā CSKA veica izrāvienu, panākot 56:47 savā labā, turpinājumā pārsvaru palielinot. Pēdējā ceturtdaļā viesi jau kontrolēja spēles gaitu, beigās svinot drošu uzvaru.

“VEF Rīga” pēc neveiksmīga sezonas sākuma Vienotajā līgā bija izcīnījusi četras uzvaras pēdējos piecos mačos, aizvadītajā ceturtdienā ar 87:83 pārspējot Igaunijas vadošo komandu Tallinas “Kalev”/”Cramo”.

Panākumu sērija rīdziniekiem ļāva pakāpties uz devīto vietu kopvērtējumā, bet nu “VEF Rīga” ir desmitajā vietā.

Tikmēr CSKA vienība pēdējos 14 mačos visos turnīros izcīnījusi 13 uzvaras, pēdējo zaudējumu piedzīvojot februāra sākumā ULEB Eirolīgā. Tur Maskavas klubs ir līderis ar 20 panākumiem 25 mačos, kamēr Vienotajā līgā CSKA ir otrajā pozīcijā.