Maskavas “Dinamo” izcīna fantastisku uzvaru, sērijā 1:0 0

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētais hokeja klubs Maskavas “Dinamo” trešdien aizraujošā spēlē papildlaikā izbraukumā ar 5:4 uzvarēja Sanktpēterburgas “SKA”, Gagarina kausa izcīņas rietumu konferences finālā izvirzoties vadībā ar 1:0.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Pēc diviem periodiem maskavieši zaudēja ar 0:3, 48. minūtē – 2:4, tomēr priekšpēdējā minūtē spēja panākt neizšķirtu.

Papildlaikā scenārijs bija tikpat aizraujošs. Vispirms tiesneši neiedeva mājiniekiem acīmredzamu noraidījumu un pēc brītiņa “SKA” guva vārtos. Pēc ilgas video pētīšanas tiesneši nolēma šo vārtu guvumu neieskaitīt. “SKA” acīmredzot jau bija atslābinājušies un pēc īsa brīža “Dinamo” uzvaras vārtus guva Deniss Mosaļovs, kurš aizvadīja fantastisku maču – viņa rēķinā hat trick. Šīs Mosaļovam bija pirmās trīs ripas šā gada Gagarina kausa izcīņā.

Nākamā spēle piektdien arī risināsies Sanktpēterburgā.

Ceturtdien austrumu konferences finālu Čeļabinskā sāks “Traktor” un Omskas “Avangard”, kuru pārstāv Georgijs Pujacs.