dynamo.ru

Maskavas “Dinamo” noliek KHL čempionu pilnvaras 0

Latvijas uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā pēdējo divu gadu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa ieguvēja Maskavas “Dinamo” komanda, ko vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, pirmdien izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā piekāpās uzbrucēju Miķeļa Rēdliha un Jāņa Sprukta pārstāvētajai Jaroslavļas “Lokomotiv”, noliekot savas čempionu pilnvaras.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā, septītajā mačā Maskavas “Dinamo” savā laukumā ar 1:5 (0:2, 1:0, 0:3) piekāpās “Lokomotiv”, sērijā līdz četrām uzvarām atzīstot pretinieku pārspēku ar 3-4.

Rēdlihs un Sprukts šajā mačā katrs tika pie rezultatīvas piespēles.

Viesi no Jaroslavļas izvirzījās vadībā cīņas 12.minūtē, kad vārtus guva Aleksandrs Čerņikovs, bet jau nākamajā minūtē Džefs Plets pēc Rēdliha un Sprukta piespēlēm dubultoja rezultāta pārsvaru. Pēc šāda notikumu pavērsiena Maskavas kluba spiediens manāmi pieauga, un mača 35.minūtē Leonīds Komarovs vienus vārtus atguva.

Tomēr trešā perioda pirmajā minūtē “Lokomotiv” izdevās atjaunot divu vārtu pārsvaru, kad vārtus guva Sergejs Koņkovs. Maskavas “Dinamo” centās radīt spiedienu un atspēlēties, taču tas nevainagojās rezultātā, turklāt iegāza ar noteikumu pārkāpumi, kas maskaviešiem divreiz lika spēlēt mazākumā. Vēlāk atkal izcēlās Koņkovs, kurš izgājienā vienatnē uz vārtiem guva savus otros vārtus šajā mačā, 56.minūtē panākot 4:1, bet ripu jau tukšos dinamiešu vārtos dueļa pēdējā minūtē raidīja Jegors Averins, uzstādot mača galarezultātu.

Sprukts šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 14 sekundes, veicot divus neveiksmīgus metienus uz Maskavas kluba vārtiem. Tāpat latvietis uzvarēja piecos no septiņiem iemetieniem, kuros piedalījās, kā arī bloķēja vienu sāncenšu raidījumu.

Tikmēr Rēdlihs šoreiz laukumā pabija 17 minūtes un 24 sekundes, metienus pa vārtiem neizdarot.

Savukārt Karsums savainojuma dēļ šajā mačā nepiedalījās.

Maskavas “Dinamo” ar iekrātiem 115 punktiem 54 spēlēs uzvarēja šīs sezonas regulārajā turnīrā, kamēr “Lokomotiv” ar 84 punktiem ieņēma astoto vietu Rietumu konferencē.