×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
14. decembris, 2015
Drukāt

Maskavas namā spriež par “pareizo vēsturi” – citu valstu jauniešiem mācīs Krievijai tikai draudzīgas lietas (5)

Kadrs no videoKadrs no video

Maskavas namā Rīgā šonedēļ sprieda, kā pareizi jāskatās uz Padomju savienības uzvaru Otrajā pasaules karā, jānosoda nacisma slavinātāji un jāvērtē Baltijas valstu loma kara noziegumos. Maskava uzņēmusi pastiprinātu kurus “pareizās vēstures” mācīšanai, vēsta TV3 raidījums “Nekā Personīga”.

Vēsturei un to mācīšanai pastiprināti pievērsusies oficiālā vara Maskav;a – tiek gatavotas skolu apmācību programmas. Krievijas prezidents tautiešu kongresā solīja jau drīz krievu mītnes valstīs Krievijai draudzīgām metodēm mācīt Krievijai draudzīgu vēsturi.

Bet visiem konferences durvis nebija atvērtas. “Nekā Personīga” tur paguva uzturēties nepilnu minūti. Ieraugot kameras un žurnālistus, kājās no zāles pēdējām rindām zibenīgi uzlēca viens no krievu kustību aktīvistiem Latvijā Vladimirs Sokolovs un steidza brīdināt konferences rīkotāju Viktoru Guščinu. Abi žurnālistus izstūma aiz durvīm.

Drīz viens pēc otra uzradās Maskavas nama atbildīgie no administrācijas, kā arī apsardze. Tomēr “Nekā Personīga” izdevās sastapt dažus no slēgtās konferences dalībniekiem, kuri devās “izlocīt kājas”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. nav pienācis pēdējais laiks šiem naida kurinātājiem jozt tik ātri, cik kājas nes, prom austrumu virzienā, lai vēl laicīgi paspētu ielēkt pēdējā vilciena pēdējā vagonā?

  2. Дом Москвы Atbildēt

    Acīmredzot nedraudzīgas pilsētas, nedraudzīgs pasākums.
    Kurš zina, ko nozīmē visur redzamais uzraksts “Дом Москвы”?

  3. Šo naida perēkli ir jānacionalizē. Tā pārdošana Krievijai bija nelegāla, Krievijai jau vēstniecība ir.

  4. Baltijas valstis bija likvidētas, tāpēc kara noziegumos apvainot nevar. Var vainot “jaunizceptos” padomijas “pilsoņus”, kuriem ar varu tika pilsonība piešķirta. Vēsturei jābalstās uz faktiem. Teiksmas, pasakas, leģendas nevar būt par pamatu vēsturei.

  5. Protams, ka jānosoda nacisma slavinātāji – SARKANĀ NACISMA !

Draugiem Facebook Twitter Google+