×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
16. janvāris, 2016
Drukāt

Masonu mitoloģiskais spēks – sazvērestība, lai valdītu pār pasauli? (18)

Foto - www.bilderberg.orgFoto - www.bilderberg.org
Atziņas

– Šī reliģija savulaik tapusi un, iespējams, cilvēcei "uzdāvināta" tajā laikā, kad uz Zemes eksistēja agrīnās un noslēpumainās civilizācijas.

– Lielākajai daļai masonu par savas kustības augstāko pakāpi nav nekāda priekšstata.

Mūsdienu avoti pauž, ka masoni ir tikumiski ētiska kustība, kas kā slepena starptautiska organizācija radusies 18. gadsimtā, tai ir īpaši rituāli un simbolika, kas ilustrē masonu principus un ideālus. Pats šo slepeno ļaužu nosaukums radies no franču vārda franc-maçon (senfranču valodā – masson) jeb angļu freemason, kā dēļ viņus bieži dēvē par frankmasoniem vai tiešā tulkojumā par brīvmūrniekiem.

Kaut kas ļoti īpašs

Protams, kā par ļoti šauru un patiešām slepenu organizāciju, par masoniem, viņu rašanos un būtību tapusi gūzma leģendu, visa veida interpretācijas, runāts gan augstos sajūsmas, gan naidīgi atmaskojošos toņos. Mūsdienās pētniekiem pilnībā viss ir zināms par pagānisma dabisko dzīvesveidu, par kristietības un citu mākslīgo reliģiju kokainajām konstrukcijām un dažādām fanātiķu sektām un citām reliģiskajām vai sabiedriskajām organizācijām, kur atsevišķas diskusijas vēl turpinās jau vairs tikai par konkrētām vēsturiskām detaļām. Savukārt par patiešām ārkārtīgi ietekmīgo masonu kustību, kura savulaik aptvēra lielāko daļu Rietumeiropas un par kuru saražota patiešām iespaidīga literatūra, kas tagad pieejama ikvienam, kurš vien to vēlas, joprojām neapklust principiāli strīdi un diskusijas. Vai patiešām šie masoni ir (bija?) kaut kādi ļoti īpaši cilvēki, kuri zināja un acīmredzot vēl joprojām zina kaut ko tādu, kas nav pieejams citiem?

Bet vispirms tomēr laikam vajadzētu mazliet ieskicēt šīs neordinārās kustības ceļu un pacensties vismaz aptuveni iezīmēt kaut ko līdzīgu atskaites punktam. Uzreiz jāteic, ka saistībā ar masoniem pastāv dažādas versijas. Ievērojamais masonu ložu pētnieks, zinātnieks un masonu būtības reliģiskā aspekta skaidrotājs Fosters Beilijs izdala vairākas šīs slepenās organizācijas izveidošanās līnijas.

Īsumā esot šādi. Masonu kustība izveidojusies salīdzinoši nesen, taču tā balstīta ļoti senās sistēmās, tās vēsture iestiepjas dziļi gadsimtos, un šodien vairs skaidri nav nosakāmi nekādi datumi. Masoni sevī iemieso principus un likumus, kas nepiemīt citām organizācijām, brālībām, un tos nevar attiecināt uz cilvēku sociālo mijiedarbību. Būtībā masoni ir reliģisks veidojums, kam pamatā ir garīgi mērķi, šī organizācija ir Viduslaikos uzplaukušo ģilžu vai kolēģiju rudiments.

Kā ļoti būtiskas masonu iezīmes Beilijs minējis arī šādas lietas: masoni ir izteikts žīdu (mūsdienās – ebreju) veidojums, kas ir galīgi svešs Rietumu saprātam; ļoti slepens ordenis jeb brālība, kam, pateicoties lieliskajai organizācijai, piemīt neierobežota vara, un nepieciešamības gadījumā to var perfekti izmantot arī politisku, sociālu un reliģiska rakstura apvērsumu īstenošanai, kā arī efektīvai propagandai un kontrpropagandai; organizācijas rituālu valdzinošā mistika jau pati par sevi dīvainā kārtā masonu ložas virsniekiem piešķir maģisku varenību. Un tamlīdzīgi. Vārdu sakot, nav jābrīnās par to, ka tik plaša masonu definējumu spektra situācijā veidojas arī vispretrunīgākie vērtējumi un spriedumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Masoni ir atvasinātie jezuīti… kas darbojas visās vidēs starp mums ; tik to neviens nenojauš; jo viņu zvērests ir dots; pielīdzināties kā “‘ hameljonam” visur un visādi savtīgos nolūkos, lai tiešām klusībā valdītu pār pasauli…
  Palasiet Jezuītu zvērestu , kam tas pieejams.

 2. ——– Proti, masoni būtībā var arī izrādīties tieši tikpat seni kā pati cilvēce.———–
  ============
  Apsveicu, ļoti pareizs secinājums.

 3. Palasiit var. Tik nopietni tvert nevajag.

 4. latviski saka: "brīvmūrnieki" Atbildēt

  Bet vai jūs tiešām domājat, ka kādam būs pacietības izlasīt visas 12 lappuses no jūsu sacerējuma?

 5. Kā tad 666 jau masoni. . :/ Atbildēt

  Ja ja jau masoni tiek likti pie lietas lai tehniku aizmālētu 😀

 6. Raksts sakombinēts, lai aizmālētu acis, jo to, kas notiek sāk redzēt pat aklais. Ideāli, jā, bet ne mūsējie. b izredzētās tautas, kam Jahve ( vai kā nu viņi to sauc) vēstījis – Es tevi darīšu par lielu un stipru tautu, pāri visām tautām.

 7. Pelēkajiem pilns organizāciju, kuras valda pār visiem kontinentiem un salām. Bet izdevās tikai tāpēc, ka vairums balto par naudu bija gatavi māti un tēvu pārdot, kur nu vēl savu rasi….un vēl tagad savas rases nodevēju čum un mudž

 8. ................... Atbildēt

  MUMS JAU NAV neviena VĒSTURNIEKA…….
  Kapitālisma pamatā ir ekonomikas modelis ‘naudu nopelna’ , psrs -naudu izsit, kas notika ar psrs
  MUMS IR ARĪ IZCILI STULBAS SKOLAS UN SKOLOTĀJAS BIEŽI PABIRU SIEVAS, PR DZ KONTINGENTS.
  Mums nav pamatzināšanu par pamatmodeļiem modeļiem sabiedrības organizācijā:
  ģints, verdzības, feodālais , totalitārais (naudu izsit) , demokrātiskais ( naudu nopelna)…
  KĀDS IR RADĪJIS KAUT KO JAUNU? DEMONSTRĒJIET, UZKLAUSĪSIM, VĒRTĒSIM

 9. ................... Atbildēt

  лЕОНИД МАЦЫХ “МАССОНСТВО” YOU TUBE

 10. Cik saprotu, masoni ir tikai daļa no zirnekļtīkla.
  tādi kā izpilditāji un bandinieki. kas ir pēc pilnīgas varas sagrābšanas pasaule novācami.

  Varas koncentrācija, protams, ir ļoti bīstama.
  Un cik saprotu, kapitālisms ir tas kas ļauj šādai sistēmai pastāvēt. kad neveselīgi daudz kapitāla koncentrējas. pēc idejas, viņš atkal jāizkliedē.
  Normāls dabas princips: iztvaikošana – kondensācija – lietus.
  Manuprāt mēs dzīvojam laikā, kad kondensāts un mitruma % gaisā padara jau grūtu elpot. Sutā..

 11. Latvijā visaugstākais masons ir Jānis Kinna, vecmeistars, ja pareizi atceros no viņa intervijas, kura pēc stundas tika izdzēsta.

  • izklausās pēc pilnīgām muļķībām

   • Tu gan esi naivs vai neko nezinošs.
    Pašlaik ir īstais masonu valdīšanas laiks,būs vēl briesmīgāk. Varbūt esi dzirdējis…
    …ka nevarēs ne pirkt ne pārdot,kam nebūs tā zvēra zīme…..

    • Priekš manis vēl likumi nav bijuši rakstīti,kā teiktu mana mamma,ļoti nejolāla padomju izpildkomitejs sekretāre-katrs likums ir tikai tāpēc, lai to apietu ar līkumu

   • Garais gads un mērkaķa :D Atbildēt

    A ko tu gudru te gribēji?

    • Nudien! Gudrie raksta gudrajiem, bet Planētas noslēpumi – zinātkārajiem …

     • Masoni,,,,,,ir kritusha engela pieludzeji,Lucifers ,satans,,,gaisa varas valdnieks,vinu slepenos saietos notiek melnas magijas rituali ar ko ietekme noteiktus cilvekus,lai panaktu savas varas ietekmi un kontroli,piemeram Hitlers,kam bija dota vara lai iznicinatu tautas,ta ir ir realitate,musu zeme notiek kaut kas lidzigs,piezemeta forma,iznicinata tautsaimnieciba,piespiedu deportacija no valsts,masonu lielozhas,kas sadala un kontrole valsti,,,,par ministru kludam,maksa tauta,nodoklju veida,verdzibas forma.

Draugiem Facebook Twitter Google+