Laukos
Graudkopība

“Massey Ferguson” jaunie sērijas “MF Activa 7300” kombaini0

Publicitātes foto

ASV kompānija Massey Ferguson 2016. gadā sāka ražot divus jaunus sērijas MF Activa 7300 modeļus. Tie aprīkoti ar dzinējiem, kam uz cilindru četri vārsti, kā arī iesmidzināšanas sistēma CommonRail un selektīvi katalītiskās neitralizācijas sistēma SCR.

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem motoriem jaunie nodrošina mazāku degvielas patēriņu un zemāku trokšņu līmeni, tie atbilst Stufe IV un Tier 4 Final normām. Modelim MF Activa 7340 uzstādīts četrcilindru motors ar darba apjomu 4,9 litri, bet MF Activa 7344 – sešcilindru motors ar darba apjomu 7,4 l. Abas mašīnas aprīkotas ar triju ātrumu hidrostatisko transmisiju.

Kombainiem ir klasiskā kulšanas–separēšanas iekārta: kuļtrumulis, atsviedējbīters, salmu kratītājs. Papildu apkūlumu un separāciju nodrošina ABC modulis, kas sastāv no pirkstu sekcijas, kas izvietota zem atsviedējbītera. Tas, pēc kompānijas speciālistu domām, palielina separācijas laukumu par 20%. Kuļkurvja sekcijkonstrukcija ļauj izmantot kombainus dažādu kultūru novākšanai. Graudu papildapkūlumu veic pamatveltnis.

Tehnika aprīkota ar jaunām vadības sistēmām, ieskaitot termināli un daudzfunkcionālās sviras. Krāsainais displejs kabīnē rāda operatīvo informāciju par dzinēja un citu iekārtu darbu. Mašīnas var būt aprīkotas ar Free Flow pļaujmašīnu ar darba platumu no 4,2 līdz 6,6 m un automātiskās izlīdzināšanas tehnoloģiju Terra.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnāla Agrotops šā gada augusta numurā

LA.lv