×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. septembris, 2012
Drukāt

Masveida atlaišana “airBaltic” beigusies

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” šajā rudenī ir noslēgusi darbinieku atlaišanas procesu, kā to paredz lidsabiedrības “ReShape” programma, un, kā skaidro lidsabiedrībā, apjomīgas darbinieku atlaišanas turpmāk kompānija neplāno.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmuma korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, jau martā lidsabiedrības vadība paziņoja par 15% jeb 159 pilna laika darbinieku atlaišanu restrukturizācijas programmas “airBaltic ReShape” ietvaros, kas paredz konsolidāciju par teju pusmiljardu eiro piecu gadu periodā no 2012. līdz 2016.gadam.

Atlaišanas process veikts pakāpeniski un šajā rudenī tas ir noslēdzies, skaidroja Vanags. Vasarā arī lidsabiedrībai esot aktīvākais laiks, rudenī – mazāk aktīvs, tāpēc kā noslēdzošais posms izvēlēts rudens.

Atlaistajiem darbiniekiem likumā noteiktā kārtībā tiek izmaksātas kompensācijas. Atlaišana skārusi teju visu kategoriju darbiniekus, jo, samazinoties lidojumu skaitam, samazinās arī funkciju apjoms visās kategorijās, uzsvēra Vanags.

Turpmāk “airBaltic” neplāno apjomīgas darbinieku atlaišanas, jo “airBaltic ReShape” ietvaros tās noslēdzas šajā gadā.

“airBaltic” ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju. “airBaltic” flotē ir 32 lidmašīnas – sešas “Boeing 737-500”, astoņas “Boeing 737-300”, desmit “Fokker 50” un astoņas “Bombardier Q400Next Gen”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+