×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
30. janvāris, 2012
Drukāt

Māte aiziet dzīrot, dzīvoklī vienus atstājot trīs mazus bērnus

Foto- LETAFoto- LETA

Liepājā kāda sieviete pēc bērnu pabalsta saņemšanas devusies dzīrot, bez uzraudzības dzīvoklī atstājot piecus un trīs gadu vecus bērnus, kā arī divus mēnešus vecu zīdaini, aģentūrai BNS pavēstīja Liepājas pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute.

Sestdien policijas dežūrnodaļā saņemta informācija, ka Dzintaru ielā vienā no dzīvokļiem atstāti nepilngadīgi bērni bez uzraudzības.

Pašvaldības policijas nepilngadīgo lietu nodaļas (NLN) darbinieki konstatējuši, ka dzīvoklī ir trīs bērni (dzimuši 2009., 2007. un 2011.gadā) bez vecāku uzraudzības.

Policisti informēti, ka māte saņēmusi bērnu pabalstu un kopā ar draugiem aizgājusi lietot alkoholu. Savukārt tēvs izcieš administratīvo arestu.

Apskatot virtuvi, tajā nav atrasti nekādi pārtikas produkti, savukārt ledusskapī glabājušās kafijas bundžas, kuras bija piebērtas ar skrūvēm. Bērni bijuši izsalkuši un mazākais bez mitas raudājis.

NLN darbinieki pieņēma lēmumu abus vecākos bērnus nogādāt bērnunamā, bet jaunāko – bērnu aprūpes centrā, informēja Mikute.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+