×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
14. jūlijs, 2017
Drukāt

Māte dzērumā guļ, meklē ome: Jelgavā naktī uz ielas tikai zeķēs atrod mazu bērnu (7)

Bērns. Foto - RPPBērns. Foto - RPP

Ilustratīvs attēls

Šonakt ap trijiem naktī tika saņemta informācija no trīs sievietēm, kuras pamanījušas, ka Jelgavā pa Lielo ielu viens pats klīst mazgadīgs bērns bez apaviem, informē Valsts policija.

Tajā laikā, kad sievietes gājušas klāt puisēnam, lai apjautātos, kāpēc viņš viens pats klīst pa pilsētu, viņš aizmuka. Sievietes par šo gadījumu uzreiz ziņoja policijai.

Policija operatīvi reaģēja uz saņemto informāciju un izbrauca uz norādīto adresi. Policijas darbinieki puiku atrada vienu klīstam nu jau pa Pasta ielu. Tika konstatēts, ka puisēnam kājās nav bijuši apavi, bet tikai zeķītes.

Puisītis tika nogādāts policijā, lai skaidrotu visus notikušā apstākļus. Pēc policijai sniegtās informācijas, puisēns nakts laikā devies meklēt omīti, jo viņa nav bijusi dzīvoklī, bet māte tajā laikā gulējusi.

Apsekojot puisēna dzīvesvietu, tika konstatēts, ka dzīvoklī atrodas māte, kura gulēja 2,01 promiļu alkohola reibumā. Vēl dzīvoklī atradās trīs gadus vecs brālītis, kurš arī tajā laikā gulēja. Ierodoties policijai, dzīvoklī tika sastapta arī omīte, kura bija atgriezusies dzīvesvietā, jo pirms tam bija izgājusi. Tā kā viņa nebija lietojusi alkoholu, viņa apņēmās par mazbērniem rūpēties un bērni tika nodoti viņas aprūpē. Sadzīves apstākļi ģimenē ir apmierinoši, dzīvoklis bija tīrs un sakopts, bērni aprūpēti.

Šobrīd policija skaidro sīkāk visus notikušā apstākļus un par konkrēto gadījumu nekavējoties tika informēta Bāriņtiesa. Policijā uzsākta administratīvā lietvedība – Par bērna aprūpes pienākuma nepildīšanu.

Policija saka paldies iedzīvotājām, kuras nebija vienaldzīgas un ziņoja par konkrēto gadījumu, uzsverot, ka šāda rīcība bija ļoti pareiza.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Pasakiet man, kāds sakars tam ar rubriku – Politika, kur es uzspiedu? Nu atraduši jaunu jājamzirdziņu. Agrāk bija lūsis, tagad bērneļi. Lai kur es pagrieztos, visur man bāžas virzū ar bērneļiem – mirušiem, slimiem, pazudušiem, ar zeķēm vai bez zeķēm . Nu neinteresē mani tas, tās ir jūsu problēmas. Neesmu es piem. Draugos.lv atzīmējusi , ka mani tas interesē. Un te es uzspiedu Politikai , uzspiedu Sabiedrībai, kas ar neskaitās bērnu lietas, visur bērneļi.

  • Liekulības tirgus! Atbildēt

   Nu vai zin!sabiedrībā ietilpst tie paši bērniņi.politika tieši ietekmē arī bērnus.viss ir saistīts.negribi lasīt par bērniem,nu tad never rakstu vaļā.kaut kādi manipulējami cilvēciņi.ķer un grābj visu,ko ber priekšā.un tad sūdzas!tev tak ir izvēles tiesības,a sūdzēties gan tīk.

   • Es arī nelasu tos rakstus nevienu, šeit iegāju tikai , lai izgāztu dusmas. Tak nerakstīšu es to piem. pie Ādažu konfektēm. Man jau no virsrakstiem nelabi paliek, jau pat Āfrikā atrod bērneļus, ko ielikt latviešiem ko šausmināties. Tad vienu lūsi mēnešiem bērēja, tagad atraduši jaunu jājamzirdziņu uz kā uzvārīties.

 2. Nu šonakt tas gan nebija , radio ziņoja par šo gadījumu jau vairākas dienas iepriekš , trešdien vai ceturtdien

 3. Kurs mana dzivokli var merit promilles ?Apsekojiet jaungada nakti un visiem vares atnemt bernus !Ziemelkoreja ir sakusies ,vai ?

 4. Jā ,vienām sievietēm audzināt bērnus nav viegli. Arvien vairāk ir sieviešu bez bērniem – elegantas ,atliek laiks arī krogiem . Un neviens tevi nesauks par bezatbildīgu. Kamēr vairums māmiņu notriekušās ,nemodernas. No tētiņiem labi, ja kaut kādus alimentu grašus Izdodas izspiest. Uz šīm sievietēm sabiedrība visbiežāk raugās kā uz neveiksminiecēm. Un beigu beigās -dažai labai nervi čupā …

 5. Nav jau viegli sievietēm vienām audzināt bērnus. Bet kur tad tēvi? Brašos latviešus galvenokārt tiesas ceļā vai ar draudiem var piespiest maksāt alimentus ,un ar to viņu atbildība beidzas…
  Ne velti tagad arī liela daļa sieviešu vēlas palikt bez bērniem . Tad viss ir kārtībā – veiksmīga ,slaida ,smuka , eleganta un gaumīgi smiņķējusies, izceļojusies . Atliek laiks arī bāriem ,un neviens tevi nezākās par bezatbildīgu un tamlīdz.

Draugiem Facebook Twitter Google+