Mobilā versija
+13.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
8. novembris, 2016
Drukāt

Māte emocionāli pateicas glābējiem par divgadīgā dēliņa paglābšanu sarežģītā situācijā (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Kāda jaunā māmiņa pateikusies glābējiem par palīdzību sarežģītā situācijā, raksta portāls “liepajniekiem.lv”. Viņa norāda, ka glābēji nav viņu kauninājuši un kratījuši ar pirkstu, bet strādājuši profesionāli un beigās ļāvuši mazajam Deividam pasēdēt arī glābēju automašīnā, lai aizmirstos nepatīkamais pārdzīvojums.

Vietējam laikrakstam “Kurzemes Vārds” māmiņa Ivita Lejmalniece pastāstīja, ka uz mirkli izgājusi no dzīvokļa, un tā kā ārā bijis auksts, viņa aizvērusi durvis, jo mājās bija divgadīgs bērns. “Tik dzirdēju, ka durvis aizslēdzas. Man sākās panika, jo nezināju, ko šādā brīdī darīt,” viņa neslēpa. Instrukcijas mazajam caur slēgtajām durvīm neko neesot devušas.

Glābēji atbraukuši ļoti ātri. “Viņi zināja savu darbu un prata atvērt logu, pat nesabojājot to. Šos puišus tiešām gribu uzslavēt, ka reaģēja tik ātri, izglāba manu dēliņu un strādāja tik profesionāli. Ka nekratīja ar pirkstu un neko nepārmeta man, kas jau tāpat biju pārbijusies,” stāsta sieviete.

Portālā fotogrāfijā redzams arī mazais Deivids glābēju automašīnā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pa smuko ! Laba ziņa

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+