Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
8. novembris, 2016
Drukāt

Māte emocionāli pateicas glābējiem par divgadīgā dēliņa paglābšanu sarežģītā situācijā (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Kāda jaunā māmiņa pateikusies glābējiem par palīdzību sarežģītā situācijā, raksta portāls “liepajniekiem.lv”. Viņa norāda, ka glābēji nav viņu kauninājuši un kratījuši ar pirkstu, bet strādājuši profesionāli un beigās ļāvuši mazajam Deividam pasēdēt arī glābēju automašīnā, lai aizmirstos nepatīkamais pārdzīvojums.

Vietējam laikrakstam “Kurzemes Vārds” māmiņa Ivita Lejmalniece pastāstīja, ka uz mirkli izgājusi no dzīvokļa, un tā kā ārā bijis auksts, viņa aizvērusi durvis, jo mājās bija divgadīgs bērns. “Tik dzirdēju, ka durvis aizslēdzas. Man sākās panika, jo nezināju, ko šādā brīdī darīt,” viņa neslēpa. Instrukcijas mazajam caur slēgtajām durvīm neko neesot devušas.

Glābēji atbraukuši ļoti ātri. “Viņi zināja savu darbu un prata atvērt logu, pat nesabojājot to. Šos puišus tiešām gribu uzslavēt, ka reaģēja tik ātri, izglāba manu dēliņu un strādāja tik profesionāli. Ka nekratīja ar pirkstu un neko nepārmeta man, kas jau tāpat biju pārbijusies,” stāsta sieviete.

Portālā fotogrāfijā redzams arī mazais Deivids glābēju automašīnā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pa smuko ! Laba ziņa

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (9)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+