×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Māte kaimiņienei Rīgā atstāj zīdaini un pazūd (1)

Ziemassvētku gadatirgus Rīgas Centrāltirgū

Foto - LETA

Rīgas pašvaldības policija pirmdien devās uz izsaukumu Ķengaragā, kur kāds desmit mēnešus vecs bērns ilgstoši atstāts pie kaimiņienes.

Ierodoties notikuma vietā, dzīvokļa durvis atvēra sieviete, kura kārtības sargiem pastāstīja, ka sava dzīvokļa istabu izīrējot sievietei ar mazu bērnu. Jaunā māmiņa dzīvokļa saimniecei lūgusi, lai pieskata zīdaini, jo pati vēlas doties atpūsties pie draudzenes.

Dzīvokļa saimniece piekritusi, taču sieviete nav atgriezusies norunātajā laikā, vairākkārtīgi zvanīts, taču sieviete uz telefona zvaniem nav atbildējusi. Dzīvokļa saimniece paskaidroja, ka nezinot ko darīt, jo viņai jādodas uz darbu un zīdaini nav kam atstāt.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatīja bērnu un izsniedza izziņu par viņa veselības stāvokli, pēc kā pieņemts lēmums bērnu nogādāt sociālās aprūpes centrā.

Policija informē, ka tās pašas dienas vakarā saņemts izsaukums uz Vecmīlgrāvi, kur norisinājās ģimenes konflikts. Ierodoties notikuma vietā, noskaidrots, ka vīram ar sievu izcēlies strīds, kura laikā viens pret otru pielietojuši arī fizisku spēku. Abas personas bija manāmā alkohola reibumā, blakus viņiem mazgadīgs bērns, kurš bija nobijies un raudāja. Abas personas aizturētas, vīrietis nogādāts Valsts policijā, bet sieviete Rīgas pašvaldības policijā. Ņemot vērā, ka abi vecāki tika aizturēti, mazgadīgais bērns nodots vecmāmiņai, kura uzņemsies rūpes līdz vecāku atgriešanās normālā stāvoklī.

Arī Purvciemā pirmdien, vecāki būdami alkohola reibumā, nespēja parūpēties par saviem bērniem. Ierodoties notikuma vietā, dzīvokļa durvis atvēra bērnu māte, kura bija manāmā alkohola reibumā. Dzīvoklī pamanīti divi bērni un sievietes vīrs, kurš kārtības sargu klātbūtnē lietoja alkoholiskos dzērienus. Vīrietis teica, ka viņam esot brīvdiena un viņš atpūšoties. Ņemot vērā, ka abi vecāki bija alkohola reibumā, pieņemts lēmums bērnus nogādāt drošā vidē. Sazvanīta bērnu vecmāmiņa, kura ieradās notikuma vietā, pēc kā ar bērniem nogādāta viņas dzīvesvietā. Policistu klātbūtnē abi bērni aprūpēti un nolikti gulēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … bet tikai ģimenei kurā lieto valsts valodu.

Draugiem Facebook Twitter Google+