×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
9. maijs, 2016
Drukāt

Māte nakts vidū no dzīvokļa iztriec meitu (3)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ilustratīvs attēls

8.maija vēlā nakts stundā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki devās uz izsaukumu Purvciemā, kur kādā dzīvoklī izcēlies konflikts starp māti un meitu.

Ierodoties adresē, kāpņu telpā sastapta raudoša meitene. Kārtības sargi noskaidroja, ka meitene atnākusi mājās, taču māte ar draudzeni lietojušas alkoholu. Kad mātes draudzene devusies prom, māte sākusi meitu audzināt un izcēlies konflikts, kā rezultātā māte vairākas reizes iesitusi meitai un izgrūdusi viņu no dzīvokļa. Meitenei dzīvokļa atslēgas nav bijušas un māte atteikusies ielaist meitu atpakaļ dzīvoklī.

Pēc ilgstošām pārrunām ar meitenes māti, viņa policijas darbiniekiem atvēra dzīvokļa durvis. No sievietes izelpas bija jūtama spēcīga, alkoholiskiem dzērieniem raksturīga smaka, viņa runāja nesakarīgi, turpināja agresīvi izturēties pret meitu, kura apgalvoja, ka viņai bail atrasties vienā dzīvoklī ar savu māti.

Sieviete uz rakstveida pieteikuma pamata aizturēta. Veikta alkohola pārbaude izelpā, kuras laikā sievietei konstatētas 2,55 promiles. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. BIEŽI PAŠAS IZAUDZINĀM LECĪGAS, NEPATEICĪGAS meitas ar savu labo sirdi plus vēl lutināšana, LAI TIKAI MEITIŅAI BŪTU!!! BIEŽI DZIRDU FRĀZI: CIK VIŅA MAN SMUKA!!! VISU MŪŽU NO PRĀTA NEIZIET NOTIKUMS, KAD UZ IZLAIDUMU MĀTE 11.KLASI MEITAI BEIDZOT NEVARĒJA IET, JO LŪK MĀTEI NEESOT MODERNAS DRĒBES, KO VILKT MUGURĀ….Slikti, ka māte visu jauno un skaisto apģērbu jomā pirka savai meitai nevis sev!!! LŪK IZNĀKUMS LUTINĀŠANAI!!! UN ŠINĪ GADĪJUMĀ VARBŪT IR IZŅĒMUMS, JO MĀTEI VARBŪT BIJA IEMESLS LIETOT KĀDU GLĀZI ALKOHOLA!? MĒS ĪSTO IEMESLU NEZINĀM!?

  2. Nebrīnos par mātes rīcību,jo mana meita bieži mani izved no pacietības tik tālu,ka liekas,ka vislabprātāk iztriektu viņu ārā.Jāgaida pilngadība!

  3. Māte ir ļoti slikta kad savu meitu var izsviest no dzīviokļa.

Draugiem Facebook Twitter Google+