Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
24. maijs, 2016
Drukāt

Māte pamatīgā žvingulī noliedz, ka viņai ir bērns

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Māte pamatīgā alkohola reibumā noliegusi, ka viņai ir bērns, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Vakar, 23.maijā, RPP darbinieki devās uz izsaukumu Bauskas ielā, kur māte alkohola reibumā atstājusi savu astoņgadīgo bērnu vienu bez uzraudzības.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi sastapa bērna māti alkohola reibumā un bērnu, kurš viens pats bija atstāts pagalmā. Apskatot bērnu tuvāk, uz sejas pamanīti nobrāzumi, pats bērns bija saguris un nekopts.

Veicot pārrunas ar bērna māti, viņa uzvedās neadekvāti un policijas darbiniekiem noliedza, ka viņai vispār būtu bērns.

Konstatēts, ka dzīvoklī bērnam nav labvēlīga vide. Mātei veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā konstatēts, ka sieviete ir 2,62 promiļu reibumā.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatot puisēnu, nolēmu viņu hospitalizēt. Sastādīts lēmums par bērna šķiršanu no ģimenes un nogādāšanu drošā vidē.

Uzsākta administratīvā lietvedība par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu. Par notikušo informēta Bāriņtiesa.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+