Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
24. maijs, 2016
Drukāt

Māte pamatīgā žvingulī noliedz, ka viņai ir bērns

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs attēls

Māte pamatīgā alkohola reibumā noliegusi, ka viņai ir bērns, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Vakar, 23.maijā, RPP darbinieki devās uz izsaukumu Bauskas ielā, kur māte alkohola reibumā atstājusi savu astoņgadīgo bērnu vienu bez uzraudzības.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi sastapa bērna māti alkohola reibumā un bērnu, kurš viens pats bija atstāts pagalmā. Apskatot bērnu tuvāk, uz sejas pamanīti nobrāzumi, pats bērns bija saguris un nekopts.

Veicot pārrunas ar bērna māti, viņa uzvedās neadekvāti un policijas darbiniekiem noliedza, ka viņai vispār būtu bērns.

Konstatēts, ka dzīvoklī bērnam nav labvēlīga vide. Mātei veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā konstatēts, ka sieviete ir 2,62 promiļu reibumā.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatot puisēnu, nolēmu viņu hospitalizēt. Sastādīts lēmums par bērna šķiršanu no ģimenes un nogādāšanu drošā vidē.

Uzsākta administratīvā lietvedība par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu. Par notikušo informēta Bāriņtiesa.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+