×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
22. novembris, 2016
Drukāt

Māte priecīga, ka aizved viņas dēlēnu: “Man par bērniem nospļauties, es turpināšu dzert” (14)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs attēls

Šā gada 19.novembrī likumsargi Rīgā no iereibušas mātes šķīruši mazgadīgu puisēnu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki devušies uz izsaukumu Dzirciemā, kur bija izcēlies ģimenes konflikts.Ierodoties notikuma vietā, dzīvokļa durvis atvēra iereibusi sieviete. Blakus viņai dzīvokļa priekštelpā stāvēja kāds vīrietis, kurš uzvedās agresīvi un skaļi kliedza. Sarunas laikā noskaidrots, ka starp abiem dzīvesbiedriem bija izcēlies sadzīvisks konflikts, taču to izdevies atrisināt pirms policijas ierašanās.
Pārrunu laikā no blakus istabas bija dzirdamas bērna raudas. Apskatot blakus telpu, tajā pamanīti trīs jaunieši un viens acīmredzami mazgadīgs bērns.

Viens no jauniešiem pastāstīja, ka ar otru pilngadīgo brāli un savu draudzeni vēlas doties prom, jo mātes uzvedību nevar izturēt. Puisis norādīja uz jaunāko brāli, un lūdza policijas darbiniekus par viņu parūpēties, lai bērnam nebūtu jāskatās uz iereibušo un agresīvo vecāku uzvedību. Sarunas laikā noskaidrojās, ka jaunākajam brālim ir cits bioloģiskais tēvs, kurš par zēnu varētu parūpēties. Pilngadīgie jaunieši savāca savas mantas un dzīvokli pameta.

Policisti iereibušo māti informēja, ka desmit gadus vecais zēns tiks nogādāts pie tēva, taču māte ar šādu notikumu pavērsienu izskatījās apmierināta. “Man par bērniem ir nospļauties un es turpināšu dzert,” teica iereibusī sieviete un turpināja dzeršanu.

Nepilngadīgais zēns nogādāts bioloģiskā tēva dzīvesvietā. Vīrietis pastāstīja, ka dēlu līdz šim saticis tikai brīvdienās, bet, uzzinot, par apstākļiem, kādos zēns atradies, solīja darīt visu iespējamo, lai turpmāk dēls dzīvotu tikai pie viņa. Pirms došanās prom policisti pārliecinājās, ka dzīvoklī ir viss nepieciešamais bērnam.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai mātes atbildības izvērtēšanai. Tāpat par notikušo informēta bāriņtiesa.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Tādi no sabiidrības ir jāizolē, lai nemaisa citiem dzīvot – lai strādā kūdras purvos ar lāpstu un dzīvo teltīs.

 2. Ka mate var ateikties no sava berna kas var but svarigaks par dzersanu vinu vaig ielikt tada vieta kur neredz gaismu lai abdoma ko zaudejusi.

 3. Tadai matei atnemt bernu pavisam.. Vinai jaiet arsteties no alkoholisma. Ta nav mate bet alkoholike. Man tada mate butu pretiga vnk. Bernu dzemdeja ,tagad peksni nevajag..jo alkohols svarigaks.

 4. Kāpēc tad jādzemdē bērni, ja par viņiem nospļauties? Pati tikai eksistē, nevis dzīvo, tad kāds kaifs bērniem dzīvi bojāt?

 5. Tagad vina ta runa,pectam dziedas citu dziesmu,ja nu kur var but tada bezsirdiga mate,vienalga ka dzive neietu ,berns tacu nav vainigs,un policijas vieta ,es to sievieti aizsutitu izskalot zarnas no alkahola,lai smadzenes sak darboties,zel puisena ,ceru ka bernins iejutisies labi,un neviens vinu nepazemos.mati vajag steralizet,ja nerupejas par berniem.

  • Tadai matei ,vajag atnemt tiesibas lai vina nevaretu ..bernu savakt atpakal. Tiesam kam vinai bernu,ja alkohols ir svarigaks par pasas bernu. Tas varbut bada ir dzivojis,galvenais rikle ieliet snabi. Fu man tada mate butu dikti pretiga. Bernam tagad trauma,ka matei nevajag bernu. Alkohols svarigaks. Jaiet no alkoholisma arsteties. Nedod dievs vel vinai berns piedzimtu.

 6. Vajag pabalstu par bērnu….un var dzert uz nebēdu! Tikai aprēķins kļūdains-pabalsts beidzas, bet bērniņš turpina būt un cieš no šādām pabalstu mātēm! Normālai mātei būtu kauns…

 7. Cüka ne mäte.

 8. Labi, ka mazajam ir biologiskais tevs, pie kura berns bija aizvests, nevis uz kadu no bernu namiem… cerams, ka vins ir daudz atbildigaks, neka mate… Nu ka ta vispar var??? Ir sievietes, kas sapno par berninu, bet si ta… it ka kaut kads nevajadzigs atkritumu maiss, nevis delins… Tiesam loti skumji…

 9. Skumji ko nodara alhohols
  Latvijas ğimenes..

Draugiem Facebook Twitter Google+