Latvijā
Kriminālziņas

Māte Rīgā pamet trīs mazus bērnus un pazūd 1

Foto: LETA

Kāda māte Rīgā atstājusi bērnus pie drauga un pazudusi uz vairākām dienām, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

25.jūnijā neilgi pēc pulksten 19.00 likumsargi devās uz izsaukumu Purvciemā, kur kāds kungs ziņoja par dzīvesbiedres bezatbildīgo attieksmi pret saviem mazgadīgajiem bērniem.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucējs pastāstīja, ka pirms divām nedēļām viņa draudzene ar trīs maziem bērniem pārvākusies pie viņa. Nedēļu vēlāk sieviete piedzērusies un aizgājusi uz veikalu pakaļ cigaretēm, taču tā arī nav atgriezusies. Bērnu māte atsūtījusi īsziņu, ka aizkavēšoties, taču aizkavēšanās ieilgusi trīs dienas. Notikuma dienā vīrietis mīļotajai nosūtījis īsziņu, kurā informējis par nodomu ziņot policijai. Sieviete atrakstījusi, ka stundas laikā atgriezīšoties mājās, taču, atkārtoti zvanot, vīrietis konstatējis, ka viņa izslēgusi mobilo tālruni.

Uzsākot kopdzīvi, mīļotā viņam atklājusi, ka reiz bijis gadījums, kad viņa bērnus atstājusi māsai un vairākas dienas ar draugiem lietojusi grādīgos dzērienus līdz viņas svinēšanu iztraucējusi policija. Vīrietis pieļāva domu, ka līdzīgi noticis arī šoreiz.

Kungs paskaidroja, ka vairs nevēlas draudzeni redzēt savā dzīvesvietā. Apskatot mājokli, konstatēts, ka vienu, divus un trīs gadus vecie bērni ir aprūpēti un uzturējušies labos apstākļos.

Saistībā ar šo notikumu RPP uzsākusi trīs administratīvā pārkāpuma lietas.

Bērni nogādāti krīzes centrā. Tāpat informēti Rīgas bāriņtiesas darbinieki.

LA.lv