Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mātes dienas dāvanu horoskops. Uzzini, kas visvairāk iepriecinās tavu mammu! 16

Foto – Fotolia

Auns

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Šajā horoskopa zīmē dzimušas sievietes ir aktīvas, pašpārliecinātas un enerģiskas. Tā ka vari aizmirst par ziediem un saldumiem… Mammas Auni vairāk novērtēs labus skriešanas apavus vai kalnu velosipēdu. Tāpat Auniem patīk dāvanas ar personisku noskaņu: piemēram, sporta soma ar viņas vārdu vai iniciāļiem liks mammai smaidīt. Ja vēlies dāvanā sagādāt kādu kopīgu aktivitāti, varbūt piedāvā golfa spēli vai enerģisku pārgājienu?

Vērsis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Ja tava mamma dzimusi Vērša zīmē, viņa no visas sirds mīl luksusu un greznību, pat ja skaļi to neizpauž. Pusdienas gardēžu restorānā (nejaukt ar ekosuperzālēdājiem!) vai diena burvīgā SPA centrā liks viņai justies kā septītajās debesīs. Vērši ir ārkārtīgi jutekliski, viņiem patīk taustāmas dāvanas. Pūkains pleds vai satīna gultasveļa varētu būt laba izvēle. Vērsim kā dabas draugam ies pie sirds arī koši zaļi istabas vai balkona augi. Ja mammai ir dārzs, nu, izvēle ir vēl plašāka!

Dvīņi

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Dvīņu zīmē dzimušas mammas ir kāras uz informāciju – viņām vienmēr jāzina, kas, ko un kāpēc. Laba dāvana būs jauns mobilais tālrunis, lai vienmēr varētu būt kontaktā ar visdārgākajiem un tuvākajiem. Mamma novērtētu arī kādus kursus vai izglītojošu semināru. Sauklis “Gribu visu zināt!” joprojām (un vēl vairāk nekā agrāk) ir tieši par viņu! Iepriecinās arī dienasgrāmata skaistos ādas vākos vai jaunākais bestsellers. Gribi pavadīt kopā dienu? Dodieties uz pilsētas centru iepirkties vai ieskatīties jaunākajās izstādēs.

Vēzis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Ja tava mamma dzimusi Vēža zīmē, viņa, ļoti iespējams, ir jūtīga dvēsele, kas ar prieku saņemtu digitālu bilžu albumu par ģimenes vēsturi. Viņu aizkustinās arī brokastis gultā, jo ikdienā viņa pieradusi vairāk rūpēties par apkārtējiem. Skaists mohēras plecu lakats arī ir laba izvēle, jo Vēži ir jutīgi pret aukstumu. Ja vēlies dāvināt neparastu rotaslietu, dod priekšroku sudrabam ar zodiaka zīmei (vai visu brāļu un māsu zodiaka zīmēm) atbilstošu akmeni.

Lauva

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Lauvas zīmē dzimušas sievietes ir pašcieņas pilnas, elegantas un karaliskas. Laba izvēle būtu skaistumkopšanas piederumu komplekts – smalka matu suka, ķemme, spogulis un kosmētikas turētājs. Lauvām bieži ir kupli un biezi mati, tāpēc viņa varētu priecāties arī par smalka friziersalona dāvanu karti. Vari viņai uzdāvināt arī mīļāko filmu izlasi. Mammas iekšējā dīva priecāsies par kopīgi apmeklētu koncertu vai izrādi.

Jaunava

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Jaunavas zīmē dzimušas mammas ir ļoti praktiskas būtnes. Gadžets, kas ļaus ietaupīt laiku, vai kāda smalka virtuves ierīce tiks pienācīgi novērtēta. Jaunavas tic, ka tīrīgums ir tuvu dievišķīgumam, tāpēc priecāsies par klūgu groziņu ar izsmalcinātiem vannas produktiem. Jaunavas parasti rūpējas par visu ģimeni, tāpēc šajā dienā uzņemies maltīšu gatavošanu un pagatavo viņai ko īpašu. Šai zīmei patīk arī dažādas galda spēles un intelektuālas izklaides.

Svari

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Ja tava mamma dzimusi Svaru zīmē, viņa noteikti augstu vērtē skaistumu visās tā izpausmes formās. Smaržas ar ziedu notīm ielīksmos viņas rakstura romantisko pusi, bet jogas abonements ļaus kļūt vēl graciozākai. Svari vienmēr priecājas par rotaslietām – jo sievišķīgākām un smalkākām, jo labāk. Pasūti ziedu pušķi 12 reizes turpmākajā gadā – un tikpat daudz reižu viņa priecīgi pasmaidīs.

Skorpions

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Šajā zīmē dzimušas sievietes ir jutīgas, uzņēmīgas un noslēpumainas. Laba dāvana būtu smalka zīmola saulesbrilles. Sajūsmu radīs ģimenes koks (ja esi laikus par to parūpējies), jo Skorpionus saista dažādi izpētes projekti. Akvārijs ar tropiskām zivtiņām var kļūt par mammas mīļāko relaksācijas objektu, jo Skorpionus saista viss, kas slēpjas zem virspuses. Bet tikpat augstu māmiņa novērtēs sirsnīgu, atklātu pateicības vēstuli.

Strēlnieks

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Strēlnieka zīmē dzimušas mammas ir optimistiskas, filozofiski noskaņotas un mīl piedzīvojumus. Ja tava mamma vēl nenodarbojas ar jāšanas sportu, viņai prieku varētu sagādāt jāšanas nodarbību abonements. Tāpat vari izgudrot interesantu pārsteiguma ballīti – Strēlnieki ir gan spontāni, gan sabiedriski. Vēl laba dāvana varētu būt skaistumkopšanas līdzekļu komplekts, kas īpaši piemērots ceļojumiem.

Mežāzis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Ja tava mamma ir Mežāzis, viņa ir ļoti spējīga, organizēta un ambicioza būtne. Viņas iekšējā “direktore” priecāsies par smalku, lietišķu somu vai čemodānu. Kalnu kazas bieži labprāt darbojas ar rokām, tāpēc viņai varētu patikt, piemēram, keramikas nodarbību dāvanu karte, kas ļaus izpausties viņas radošajiem impulsiem. No grāmatām Mežāži augstu vērtē slavenu un ievērojamu cilvēku biogrāfijas.

Ūdensvīrs

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Saistītie raksti

Šajā zīmē dzimušas dāmas bieži ir īstas dumpinieces, harizmātiskas un neparedzamas personības. Priecāsies par jebkuru dāvanu, kas neliks viņai justies “mammīgai”. Cīņas mākslas nodarbības, modelīšu komplekti vai instrumenti kādam no viņas daudzajiem vaļaspriekiem ir tikai viena no izvēles iespējām. Ūdensvīri ir ārkārtīgi neatkarīgi, tāpēc piedāvājums šo dienu paveikt visus saimniecības darbus arī būtu laba dāvana.

Zivis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Zivju zīmē dzimušas mātes ir sapņainas, radošas un dvēseliskas būtnes. Laba dāvana būtu zīda šalle vai romantiska cepure, jo Zivīm patīk uzposties. Laba izvēle būtu labs fotoaparāts, jo Zivis bieži ir lieliskas fotogrāfes. Ieraksti ar meditatīvu mūziku un paša rakstīts dzejolis iepriecinās pašas romantiskākās sirds stīgas.

LA.lv