×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
15. maijs, 2017
Drukāt

Mātes prombūtnes laikā pazūd četrus gadus vecs puisēns (1)

Bērns. Foto - RPPBērns. Foto - RPP

Ilustratīvs attēls

13.maija pēcpusdienā, kamēr māte aizgājusi uz netālu esošo veikalu, savu četrus gadus veco dēlu atstājot māsīcas uzraudzībā, dēls pazudis.

Rīgas pašvaldības policija (RPP) informē, ka likumsargi saņēmuši informāciju par kādu aptuveni četrus gadus vecu puisēnu, kurš iemaldījies “Mego” pārtikas veikalā. Zēnu ievēroja veikala apsardze, kurai neizdevās veikalā atrast bērna vecākus, tāpēc nolēmuši ziņot policijai.

Uz notikuma vietu norīkota tuvākā ekipāža. Īsi pēc pirmā izsaukuma saņemšanas, likumsargi saņēma vēl vienu izsaukumu no kādas mātes, kura pastāstīja, ka savu četrus gadus veco dēlu atstājusi māsīcas uzraudzībā, tikmēr pati aizgājusi uz netālu esošo veikalu. Prombūtnes laikā dēls pazudis.

Policisti vispirms aizbrauca pie mātes un pastāstīja, ka netālu esošajā veikalā atrasts puisēns, kas atbilst sievietes sniegtajam aprakstam. Sieviete aizvesta uz pārtikas veikalu, kur atrastais puisēns savu noraudājušos māti uzreiz apķēra un atplauka smaidā.

Bērns ar māti nogādāti dzīvesvietā, kur apsekota mājvieta un pieņemts paskaidrojums. Bērnam konstatēti labvēlīgi uzturēšanās apstākļi. Policistu palīdzība vairs nebija nepieciešama.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas tā par māsīcu?!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+