Mobilā versija
+21.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
22. augusts, 2016
Drukāt

Mateušs nosvin 95! Arī mēs tur bijām, pienu dzērām, medu ēdām (5)

Foto - Rita Treija, LFKFoto - Rita Treija, LFK

“Mateušs patiešām svinēja savus 95! Arī mēs tur bijām, pienu dzērām, medu ēdām,” liecina Latvijas Folkloras krātuves (LFK) pārstāvju ieraksts “Facebook”. Pētnieki kungu apciemojuši 53.ekspedīcijas Ziemeļlatgalē ietvaros.

Baltinavas domes priekšsēdētāja Lidija Siliņa arī piedalījās jubilāra sveikšanā. Viņa “Latvijas Avīzei” pastāstīja, ka jubilāru sveikt bija ieradušies bijušie darba kolēģi no saimniecības “Baltinava”, kur Mateušs Gabrāns ilgus gadus strādājis par grāmatvedi.

Tāpat viņu sveica folkloras kopas “Egle” dalībnieki no Vārkavas pagasta. Kopā ar jubilāru atcerējušies darba gadus, dažādus notikumus un viņš bijis ļoti priecīgs par kuplo sveicēju pulku.

Jubilārs ielūgumu uz svinībām bija izlicis Baltinavā uz vietējā sludinājuma dēļa, un šāda rīcība izraisīja plašu rezonansi sociālajos tīklos. Aicinājumā bija teikts: “Savu 95.dzimšanas dienu atzīmēšu 20.augustā. Speciāli neviens netiek ielūgts, bet gaidīšu visus. Ja paņemsiet groziņus, ciemošanās līdz apnikšanai. Būs mūzika.”

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Visu CIEŅU Baltinavas novada domes priekšsēdētājai Lidijai Siliņai un citiem, ka bijāt klāt un apsveicāt kungu 95.dzimšanas dienā!

  2. Veselību un dzīvesprieku! Sveicu!!!

  3. Veselību un dzīvesprieku!

  4. Veselību!!!

  5. Turies, Mateušs!

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (4)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+