Latvijā
Kriminālziņas

Māti un bērnu smagi sakož kaimiņu suns16


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-Shutterstock

Kurzemē kādu sievieti un viņas desmit gadus veco dēlu smagi sakodis kaimiņu suns, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Sieviete un viņas bērns gāja garām kaimiņu mājai, kad pēkšņi suns uzbrucis bērnam, sakožot puisēnam kājas un rokas. No suņa uzbrukuma cieta arī māte, kura mēģināja pasargāt bērnu. Sievieti suns sakoda rokā.

Vakar Zemgalē nopietni roku savainoja septiņus gadus vecs zēns, kurš spēlējoties pakrita uz saplēsta šķīvja. Bērns guva dziļu brūci rokā ar muskuļu un cīpslu bojājumiem. Puisēns nogādāts slimnīcā Rīgā.

Vidzemē 17 gadus vecs zēns, gatavojot ēdienu, ar eļļu applaucēja roku. Arī viņš tālākas palīdzības saņemšanai tika nogādāts slimnīcā Rīgā.

Vakar Latgalē gadu vecs zēns sev virsū uzrāva karstu tējkannu ar ūdeni. Bērns guva kāju applaucējumus.

Vienlaikus Latgalē 14 gadus veca meitene tika atrasta guļot pagalmā alkohola reibumā. Bērns tika nogādāts slimnīcā ar alkohola intoksikāciju.

Savukārt 15 gadus vecs zēns Latgalē slimnīcā tika nogādāts ar akūtiem psihiskiem traucējumiem, jo bija mēģinājis apreibināties ar nezināmas izcelsmes medikamentiem.

Jau ziņots, ka kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1087 izsaukumu, no kuriem 176 bijuši saistīti ar traumām un negadījumiem.

LA.lv