×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
23. aprīlis, 2018
Drukāt

Māti un bērnu smagi sakož kaimiņu suns (16)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Kurzemē kādu sievieti un viņas desmit gadus veco dēlu smagi sakodis kaimiņu suns, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Sieviete un viņas bērns gāja garām kaimiņu mājai, kad pēkšņi suns uzbrucis bērnam, sakožot puisēnam kājas un rokas. No suņa uzbrukuma cieta arī māte, kura mēģināja pasargāt bērnu. Sievieti suns sakoda rokā.

Vakar Zemgalē nopietni roku savainoja septiņus gadus vecs zēns, kurš spēlējoties pakrita uz saplēsta šķīvja. Bērns guva dziļu brūci rokā ar muskuļu un cīpslu bojājumiem. Puisēns nogādāts slimnīcā Rīgā.

Vidzemē 17 gadus vecs zēns, gatavojot ēdienu, ar eļļu applaucēja roku. Arī viņš tālākas palīdzības saņemšanai tika nogādāts slimnīcā Rīgā.

Vakar Latgalē gadu vecs zēns sev virsū uzrāva karstu tējkannu ar ūdeni. Bērns guva kāju applaucējumus.

Vienlaikus Latgalē 14 gadus veca meitene tika atrasta guļot pagalmā alkohola reibumā. Bērns tika nogādāts slimnīcā ar alkohola intoksikāciju.

Savukārt 15 gadus vecs zēns Latgalē slimnīcā tika nogādāts ar akūtiem psihiskiem traucējumiem, jo bija mēģinājis apreibināties ar nezināmas izcelsmes medikamentiem.

Jau ziņots, ka kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1087 izsaukumu, no kuriem 176 bijuši saistīti ar traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Mani kājā sakoda pilnīgi svešs suns, pielavoties no mugurpuses. Ne es viņu kaitināju, ne pirms tam redzēju.
  Tāpēc beidziet gudri izrunāties! Suns ir dzīvnieks un tā uzvedību paredzēt nav iespējams.

 2. Suns bez iemesla nekož- arī es to saku,nodzīvojusi pietiekami ilgi šajā zemītē. Tad jau ģimenēs, kurās ir bērni, nebūtu neviena suņa. Suņiem nepatīk agresīvi cilvēki- tos jau var sajust pa gabalu.

 3. sogu pamatigu,jo sunim ir jabut kedee ,man ari jaiet garam dzivojamai majai , es tacu nevaru lidot uz dzivokli

 4. Nemuldiet,suņumīļi!Sen pierādīts-kāds saimnieks,tāds viņa lops.Neadekvātiem cilvēkiem neadekvāti kustoņi,Alias,abi stulbi.Un kā vēl nikns,neaudzināts suns uzbrūk bez iemesla!Pat cilvēkam,kuru redz pirmoreiz mūžā,jo vienkārši (atkārtošos)ir tikpat dumš,kā saimnieks.Tādiem atsaldeņiem vispār aizliegt pat zivtiņu turēt,kur nu vēl suni vai kaķi.

 5. Sunim jābūt voljērā, vai piesietam.

 6. Nav ko vazāties gar citu mājām: suns pildīja savu pienākumu, sargāja māju. Turklāt suns bez iemesla nekad nekož. Ja nu tas bērns ir agrāk kaitinājis suni, vai metis akmeņus?

  • Vai tas nozīmē, ja tu mani tagad kaitini es drīkstu tevi sakropļot? Muļķīgs spriedums! Skaidrs, ka šādā situācijā suņa saimniekam iestājas kriminālatbildība!

  • Viennozīmīgi tur ir kāda priekšvēsture. Suns nekad bez iemesla nevienam virsū nebrūk, pat ja viņš ir galīgi neaudzināts. Protams, ka puikam tagad tas viss ir sanācis sāpīgi, bet ja mīļi paprasītu, gan jau atklātos, vai akmens, vai koks, vai vazāšanās gar sētu un suņa kacināšana.

  • Ja nu…? Bet ja nu tomēr nē?

  • Pārgudrā suņumīlie, paej tu pa ceļu, kur blakus sētā norāvies suns, kurš kož visiem kas ceļā. Gribētos redzēt cik pārgudri tad tu runātu.

 7. Suns bija jánošauj uz līdzenas vietas!

 8. 17 gadus vecs ZĒNS?!!!!! 17 GADOS JAUNS VĪRIETIS

  • Cilvēka mūžu nevērtē jaunumā, pat vienu dienu vecu bērnu nesauc par vienu dienu jaunu. Tā tas civilizētā pasaulē pieņemts, ne tev to mainīt!

  • Jāmācās lasīt. Zēnam 10 gadu. Tas ir šausmīgi, ka bez pieskatīšanas suņi klīst pa cilvēku ceļiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+