×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. novembris, 2015
Drukāt

Matīss lūdz “Vienotības” valdi izvērtēt premjeres rīcību ar partijas biedriem (6)

Foto: LETAFoto: LETA

Anrijs Matīss.

No amata atbrīvotais satiksmes ministrs Anrijs Matīss lūdzis “Vienotības” valdi pirmdienas sēdē izvērtēt premjeres Laimdotas Straujumas rīcību ar saviem partijas biedriem.

“Arī partijas vadībā šie jautājumi nav apspriesti – par tālāko valdības nākotni, par to, kā partijas premjerministre izrīkojās ar saviem partijas biedriem, konkrēti ar mani, nekonsultējoties ar partijas valdi. Lūdzu pirmdien valdes sēdē šo jautājumu izskatīt,” Matīss teica piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma”.

Viņaprāt, valdība ir rīcībspējīga un tai ir tālāk jāstrādā un jādara viss, lai tiek pieņemts budžets.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Ministru prezidente ceturtdien parakstīja Matīsa demisijas pieprasījumu un no 7. novembra viņu aizstās iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Iemesls demisijas pieprasīšanai ir ministra novilcinātās darbības, laicīgi neiepazīstinot valdību ar nepieciešamajām rīcībām valsts nacionālās aviokompānijas “airBaltic” attīstībai, kā arī uzraudzības trūkums par aviokompānijas stratēģisko virzību, tādējādi, iespējams, neizmantojot visas potenciālās iespējas.

Politiskajos kuluāros šobrīd aktualizējušās sarunas par esošās valdības stabilitāti un tās iespējamo krišanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Lūdzu izvērtēt, kā saimnieko Satiksmes ministrijā, šķiežoties ar nodokļu maksātāju naudu, magonis izlaists no cietuma, bet nav no darba atbrīvots. Izmeklēšana būs mēnešiem.

  2. Šī valsts, tauta ir piesmieta un pazemota. Ne jau Straujuma vai Āboltiņa valda, ne jau viņu partija spēj pagrozīt likumus. Visu kārto naudas un mantas pārvaldītāji, kuri groza miljonus un diktē noteikumus, maksā savām partijā labajā un kreisajā kabatā. Ja nopietni, būtu jāsavāc kādi 200-300 valsts pārvaldītāji, kas ir amatos un jāpasūta uz 101 km, vienā dienā jānomaina. Kas to darīs? Tur tā lieta, “starp mums meitenēm runājot”, vieni maksā, otri tiek turēti grožos, spēlē “jūrmalģeitas tipa” kretīni un varas turētāji danco. Visos līmeņos ož pēc korupcijas un izsaimniekošanas (VK), tautas piesmiešanas likumos.”Cik naudas ir, tik ir, kam lai atņem? – spārnotais teiciens. Tauta nemaksā nodokļus! Kurā valstī kāds maksā nodokļus? Mūs piesmej un tracina, ka mēs, tauta vainīgi, jo nodokļus iekasē (vai neiekasē), nodokļus ietur (vai neietur), par nodokļu nemaksāšanu liek cietumā (vai neliek, lai zog, jo paši zog). Mums Latvija korupcijā nīkuļos līdz gadsimta beigām, jo sērga ir ļoti stipra, “temīda ir bezspēcīga”- lasi grāmatu.

  3. Mīļais cilvēk, VAI JŪS DOMĀJAT, KA “VIENOTĪBAS” VALDE IZVĒRTĒS STRAUJUMAS RĪCĪBU??? Tur taču ir premjeres lielā draudzene ĀBOLTIŅA…KURŠ UZDROŠINĀSIES VĒRT MUTI JŪSU ATBALSTAM?!!!!!!? KURŠ???????????? Domāju, ka neviens… Ne velti Straujuma tik PRETĪGI UN RIEBĪGI IZDARĪJĀS!!! TĀ NENOTIKTU, ja viņai nebūtu “draugu” atbalsta?????????? NĒĒĒĒĒĒĒĒĒ???!!!!!! PALDIES JUMS, MATĪSA KUNGS UN CEĻINIEKIEM, PAR LABI SAREMONTĒTO CEĻA POSMU CAURI MŪSU CIEMATAM UN VĒL 7 KM TĀLĀK!!! JŪS TURĒJĀT DOTO VĀRDU!!! LAI JUMS VEIKSME IR CEĻA VĒJŠ JŪSU TURPMĀKĀS GAITĀS!!!

  4. Cien.K-K!!! KOZLOVSKIS taču ir Straujumas izredzētais ministrs!!! Viņi abi cīnās par bēgļu labklājību attiecībā uz pabalsta summu, jo bēgļiem “IR JĀDZĪVO CILVĒKA CIENĪGA DZĪVE” (Straujumas citāts?!).Abi nicina pamattautu un pie mazākās iespējas pazemo, noniecina,nekaunīgi pasmejas …Kozlovskis netiek ar saviem pienākumiem galā, bet tik NADZĪGI nomests kā Matīss viņš līdz šim nav!?? GLUŽI PRETĒJI – BAUDA PREMJERES SIMPĀTIJAS un TURPINA SLINKOT SAVĀ TIEŠAJĀ DARBĀ. Sabiedrībai viņa ielikšana Matīsa vietā ir NEPIEŅEMAMA, bet Straujumai VAIRĀK KĀ PIEŅEMAMA!?? Piekrītu uzrakstam uz plakāta, kur tiek pieprasīta abu draugu demisija,… BET VAI VIŅI SAPROT SITUĀCIJAS NOPIETNĪBU??????????? LAIKAM NĒ!!??? ” Gan jau tie ĪSĀS ATMIŅAS ļautiņi mūs ATKAL IEVĒLĒS UN TAD DARBOSIMIES TĀDĀ PAŠA GARĀ TĀLĀK…”Lai SUŅI REJ, karavāna turpina iet tālāk…

  5. … Absoluti … !

    … Kozlovska ieliksana Matisa vieta ir nepie nemama un iedomajama lieta … !!!

    … Vinam pasam bus jaatbild par savu darbu … un driz … !!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+