×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
31. augusts, 2016
Drukāt

Matulis bija gatavs Kirovam iesist ar krēslu (4)

rsz_screenshot_186

Hokeja žurnālists Jānis Matulis sarunā ar “LTV Rīta Panorāmu” atzina, ka pēc Latvijas Hokeja federācijas prezidenta Kirova Lipmana izteikumiem par galvenā trenera Leonīda Beresņeva uzrakstīto atlūgumu kā pasūtījumu, gribējis Kirovam iesist ar krēslu.

“Ja tas ir pasūtījums, tād kāds to izpilda. Ja kāds to izpilda, tad kādam par to maksā. Tātad viņš ir prostitūta. Pēc tā es secinu, ka žurnālists Matulis ir prostitūta. Pēc šīs preses konferences biju gatavs Kirovam iesist ar krēslu. Tikai tur bija maz vieta. Ja mani apsūdz, ka piedalos sazvērestībās, vajag pierādījumus. Ja nav tādi, tad klusē,” dusmīgs bija Matulis, kura rīcībā bija nonācis Beresņeva atlūguma teksts.

“Vakar gatavoju rakstu, man piezvana – vai zini, ka Kirovs pieciem vai sešiem spēlētājiem ir samaksājis par Maskavas pasaules čempionātu apsolītās prēmijas? Pārējiem pateicis – ja jūs neuzvarēsiet olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, Maskavas prēmiju nedabūsiet. Vai tad tā nav manipulācija?,” Matulis uzsver, ka LHF prezidenta blefs turpinās.
“Ja senais cīņu biedrs Helmuts Balderis vakar ir pateicis, ka Kirovam sen vajadzēja atkāpties, tad laikam tas laiks ir pienācis. Šobrīd LHF valdē jābūt sešiem cilvēkiem plus prezidents, reāli ir trīs. Principā šī valde nav darboties spējīga. Darbības ir kā piparbodītē,” uzskata žurnālists.

Kāpēc par notiekošo klusē paši valstsvienības spēlētāji? “Publiski neviens pie ieslēgta mikrofona neko nestāsta, lai gan raugās ar smīnu. Domāju, ka liela daļa savā būtībā ir bailīgi, kaut spēlē hokeju. Šobrīd no esošā sastāva Daugaviņš varētu pateikt un pasaka. Vēl viens otrs. Liela daļa ir sākuši trenēties un arī karjeras pabeigs Kirova laikos.”

Šonedēļ Rīgā notiekošo olimpisko kvalifikācijas turnīru Matulis gaida bez liela optimisma. “Ja dāņiem pārbaudes spēlē zaudētu augusta sākumā, teiktu, viss ir normāli. Izlasei kopumā nav bijis treniņu process. Tikmēr vācieši bija kopā jūlijā Fisenē, kopš 22. augusta mērķtiecīgi gatavojas spēlei ar Latviju. Pozitīvi, ka treneris Haralds Vasiļjevs labi zina šos abu valstu – Austrijas un Vācijas – hokeju. Vai tas dos rezultātu? Nezinu. Ja viņš ar savu treneru komandu strādātu kopš maija, tad teiktu, ka ir pa spēkam. Tagad tik liels optimisms neesmu. Baida, ka Vasiļjevs māk labi runāt, bet vai šīs runas iespaidos pieredzējušo Latvijas izlasi? Pēdējos septiņus gadus viņš Grācā ir trenējis jauniešus. Viena lieta ir motivēt jauniešus, cita – motivēt labi pelnošus hokejistus. Varbūt arī atēdušos hokejistus – kādam nauda ir par daudz un mašīnas par labām.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ATLAIST GRAMATVEDI ,PAR NEPARITU DARBU AIZEJOT ATVALINAJUMAA ,,,,UN NE AJU UZ GALVU VINA VAR TAA NOBREMZET ALGAS IZMAKSU !!!

  2. ATLAIST GRAAMATVEDI

  3. kads pasutijums ,alga jaizmaksa ir vienmer ,ja gramatvede lipamna aiziet atvalinajumaa ,normala graamatvedew nokarto visas izmaksas atvalinajuma sava laikaa … MELI VNK GRAAMVEDIBAS MELI ACIS EKRANAA SKATAAS UN MELO ,JO LUK VINAM NAUDU VAJAG A CITIEM JAU NEEVAJGA VAI NE

  4. Ko var tik daudz kļūdas ielas tik īsā tekstā?

Draugiem Facebook Twitter Google+