×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
6. janvāris, 2014
Drukāt

“Maxima” cenu zīmes nomainītas ap 40% preču; “Rimi” saņem sūdzības par cenu latos (1)

rimi2_ilze_peetersone_9

Veikalu ķēde “Maxima” patlaban nomainījusi fiziskās cenu zīmes ap 40% preču, savukārt “Rimi” saņēmuši atsevišķu pircējus sūdzības par esošajām cenu zīmēm, kurās cena latos ir lielāka par cenu eiro, biznesa portālam “Nozare.lv” apstiprina SIA “Maxima Latvija” un SIA “Rimi Latvia” pārstāvji.

“Maxima Latvija” preses pārstāvis Jānis Beseris stāsta, ka visos “Maxima” veikalos patlaban turpinās darbs pie cenu zīmju nomaiņas, lai preces cena eiro būtu vizuāli lielāka nekā cena latos.

“Patlaban preču cenu zīmes ir nomainītas aptuveni 40% preču, cenu eiro norādot vizuāli lielāku nekā cenu latos. Par esošajām cenu zīmēm, ka tās būtu, piemēram, maldinošas, līdz šim sūdzības no pircējiem neesam saņēmuši,” atzīmē Beseris, piebilstot, ka “Maxima” plāno pabeigt cenu zīmju maiņu līdz 14.janvārim.

Bet “Rimi Latvia” pārstāve Laura Podskočija norāda, ka cenu zīmju nomaiņu “Rimi” un “Supernetto” veikalos pilnībā plānots pabeigt ātrāk, nekā bija iecerēts, proti, līdz šīs nedēļās beigām.

“Pirmajās janvāra dienās esam saņēmuši atsevišķas pircēju sūdzības saistībā ar esošajām cenu zīmēm, taču to nevarētu uzskatīt par tendenci. Protams, kamēr nav nomainītas visas cenu zīmes tā, lai izceltu eiro valūtu, tās pircējus varētu mulsināt. Tāpēc aicinām pircējus būt vērīgiem un rūpīgi sekot līdzi cenu zīmju izmaiņām, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem,” skaidro “Rimi” pārstāve.

Jau ziņots, ka Latvija līdz ar gadu miju pievienojās eirozonai, tādējādi nomainot latus pret eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cenas latos Rimi veikalā redzamas no attāluma,bet eiro jāskata gandrīz mikroskopā.

Draugiem Facebook Twitter Google+