Mobilā versija
+1.4°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
2. oktobris, 2014
Drukāt

“Maxima Group” nosaukuma maiņa neietekmēs “Maxima” darbību Latvijā

Foto-LETAFoto-LETA

Lietuvas uzņēmumu grupas “Maxima Group” nosaukuma maiņa neietekmēs SIA “Maxima Latvija” darbību, paziņojumā medijiem norāda “Maxima Group” Tēla un komunikācijas centra vadītājs Giedrs Juozapavičs.

Viņš klāsta, ka “Maxima grupe” un “Maxima Group” ir divi dažādi holdinga “Vilniaus prekyba” meitas uzņēmumi. “Maxima Grupe” pārvalda mazumtirdzniecības tīklu Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Bulgārijā un Polijā. Savukārt “Maxima Group” pamatdarbība ir centralizētu pakalpojumu nodrošināšana, piemēram, stratēģijas izveide, procesu un efektivitātes vadības nodrošināšana “Maxima Grupe” uzņēmumiem.

“Maxima Grupe”, kuras sastāvā ir arī “Maxima Latvija”, turpinās savu darbību ar esošo nosaukumu, un šobrīd nekādas izmaiņas nav plānotas.

Lēmums par “Maxima Group” nosaukuma maiņu uz UAB “Franmax” pieņemts, jo tas precīzāk ataino uzņēmuma darbības veidu – tas apzīmē franšīzes pakalpojumu sniegšanu “Maxima Grupe” uzņēmumiem Lietuvā, Latvijā, Polijā un Bulgārijā, piebilst Juozapavičs.

Pievienot komentāru

Inkubators biznesa grūdienam (1)Biznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+