Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. oktobris, 2014
Drukāt

“Maxima Group” nosaukuma maiņa neietekmēs “Maxima” darbību Latvijā

Foto-LETAFoto-LETA

Lietuvas uzņēmumu grupas “Maxima Group” nosaukuma maiņa neietekmēs SIA “Maxima Latvija” darbību, paziņojumā medijiem norāda “Maxima Group” Tēla un komunikācijas centra vadītājs Giedrs Juozapavičs.

Viņš klāsta, ka “Maxima grupe” un “Maxima Group” ir divi dažādi holdinga “Vilniaus prekyba” meitas uzņēmumi. “Maxima Grupe” pārvalda mazumtirdzniecības tīklu Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Bulgārijā un Polijā. Savukārt “Maxima Group” pamatdarbība ir centralizētu pakalpojumu nodrošināšana, piemēram, stratēģijas izveide, procesu un efektivitātes vadības nodrošināšana “Maxima Grupe” uzņēmumiem.

“Maxima Grupe”, kuras sastāvā ir arī “Maxima Latvija”, turpinās savu darbību ar esošo nosaukumu, un šobrīd nekādas izmaiņas nav plānotas.

Lēmums par “Maxima Group” nosaukuma maiņu uz UAB “Franmax” pieņemts, jo tas precīzāk ataino uzņēmuma darbības veidu – tas apzīmē franšīzes pakalpojumu sniegšanu “Maxima Grupe” uzņēmumiem Lietuvā, Latvijā, Polijā un Bulgārijā, piebilst Juozapavičs.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+