Mobilā versija
+4.7°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
2. oktobris, 2014
Drukāt

“Maxima Group” nosaukuma maiņa neietekmēs “Maxima” darbību Latvijā

Foto-LETAFoto-LETA

Lietuvas uzņēmumu grupas “Maxima Group” nosaukuma maiņa neietekmēs SIA “Maxima Latvija” darbību, paziņojumā medijiem norāda “Maxima Group” Tēla un komunikācijas centra vadītājs Giedrs Juozapavičs.

Viņš klāsta, ka “Maxima grupe” un “Maxima Group” ir divi dažādi holdinga “Vilniaus prekyba” meitas uzņēmumi. “Maxima Grupe” pārvalda mazumtirdzniecības tīklu Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Bulgārijā un Polijā. Savukārt “Maxima Group” pamatdarbība ir centralizētu pakalpojumu nodrošināšana, piemēram, stratēģijas izveide, procesu un efektivitātes vadības nodrošināšana “Maxima Grupe” uzņēmumiem.

“Maxima Grupe”, kuras sastāvā ir arī “Maxima Latvija”, turpinās savu darbību ar esošo nosaukumu, un šobrīd nekādas izmaiņas nav plānotas.

Lēmums par “Maxima Group” nosaukuma maiņu uz UAB “Franmax” pieņemts, jo tas precīzāk ataino uzņēmuma darbības veidu – tas apzīmē franšīzes pakalpojumu sniegšanu “Maxima Grupe” uzņēmumiem Lietuvā, Latvijā, Polijā un Bulgārijā, piebilst Juozapavičs.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (2)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+