Ekonomika
Bizness

Maxima Grupe interneta veikals izvērš darbību Latvijā0


Interneta veikala “Barbora.lv” noliktava.
Interneta veikala “Barbora.lv” noliktava.
Publicitātes foto

Strauji izvēršot darbību Latvijā, pārtikas un sadzīves preču interneta veikals “Barbora.lv” šodien, 25.septembrī, atvēra jau otro preču komplektēšanas centru Rīgā. Tas ļaus paplašināt pārtikas preču piegādes Rīgā un Pierīgā un veicinās klientu apkalpošanas kapacitāti, portālam “LA.lv” norādīja “Maxima Grupe” pārstāvji.

Jaunais “Barbora.lv” preču komplektēšanas centrs atrodas Biķernieku ielā 143. Ar 62 kvadrātmetru plašām telpām jaunatvērtais centrs apkalpos 20% no esošajiem “Barbora.lv” klientiem, kā arī būs gatavs apkalpot jaunus klientus, nodrošinot ērtāku preču nokomplektēšanu un ievērojami ātrāku piegādes laiku.

Veikala “Barbora” vadītāja Sanita Bērziņa teica, ka iedzīvotāji aizvien vairāk novērtē ērtumu un parocīgumu, ko sniedz produktu iegāde internetā, tādēļ “Barbora.lv” klientu skaits strauji pieaug.

Kopš aprīļa tas ir audzis vairāk nekā 2,5 reizes. Jaunais komplektēšanas centrs būtiski pilnveidos klientu apkalpošanu Rīgā, ļaujot mums komplektēt un piegādāt pasūtītās preces vēl ātrāk.

“Ar jauno komplektēšanas centru mēs paplašināsim arī šī brīža piegādes zonu, kas ir būtisks solis, lai pakāpeniski izvērstu “Barbora.lv” darbību un piedāvātu preču arī citās pilsētas daļās un nākotnē – arī citos Latvijas reģionos,” sacīja Bērziņa.

“Maxima Latvija” valdes loceklis Viktors Troicins atzīmēja, ka aizvien vairāk “Maxima” klientu pasūta pārtikas produktus internetā.

“Kā galvenais “Barbora.lv” sadarbības partneris mēs priecājamies, ka regulāri tiek paplašināts gan “Barbora.lv” pieejamais produktu sortiments, gan kopā ar pieprasījumu aug piegādes serviss un kvalitāte, padarot šo pakalpojumu pieejamu aizvien lielākam skaitam iedzīvotāju,” komentēja Troicins.

Šis ir pirmais “Barbora.lv” komplektēšanas centrs Daugavas labajā krastā un apkalpos klientus Mežciemā, Ķengaragā, Salaspilī, Ulbrokā un Upesciemā, nodrošinot ātru pārtikas produktu piegādi tieši šo Rīgas un Pierīgas rajonu iedzīvotājiem.

Interneta veikals “Barbora.lv” apkalpo aptuveni 50% mājsaimniecību Latvijā. Tas veic piegādes Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, kā arī Rīgas apkaimēs – Baložos, Dreiliņos, Sariešos, Babītē, Carnikavā, Garkalnē, Ķekavā, Mārupē, Olainē un Stopiņos.

“Barbora.lv” pircējiem tiek saglabātas visas „Paldies” lojalitātes programmas priekšrocības.

Saistītie raksti

“Barbora.lv” uzsāka savu darbību Latvijā līdz ar “e-maxima.lv” pakalpojuma pārdošanu uzņēmumam „Radas”, kas Lietuvā pārvalda interneta veikalu “Barbora”. Uzņēmums „Radas“ ir „Maxima Grupe“ piederošs uzņēmums un tā pamatnodarbošanās ir elektroniskās tirdzniecības risinājumu radīšana un īstenošana.

“Barbora” pārdošanas rādītāji 2017. gadā sasniedza 20,1 miljonus eiro, kas bija par 26% vairāk nekā pērn. Interneta veikals “Barbora” ir e-komercijas tirgus līderis Lietuvā.

LA.lv