Uncategorized

“Maxima” ievieš pašapkalpošanās kases arī mazajos veikalos 0

Publicitātes foto

No šodienas pašapkalpošanās kases pieejamas pirmajā “Maxima X” formāta veikalā Rīgā, A.Dombrovska ielā 74. Šo pašapkalpošanās kasu ierīkošanā uzņēmums investējis 55 000 eiro.

Veikalā iedzīvotājiem pieejamas četras pašapkalpošanās kases, no kurām divās kasēs par pirkumiem var norēķināties gan ar skaidru naudu, gan maksājumu kartēm, bet divās kasēs – tikai ar maksājumu kartēm, tai skaitā, ar bezkontakta maksājumu kartēm.

“Līdz šim iedzīvotājiem šajā veikalā bija pieejamas piecas kases, kurās klientus apkalpoja kasieres. Taču nereti šeit varēja novērot arī garas rindas, tādēļ nolēmām arī divas ierastās kases aizstāt ar četrām pašapkalpošanās kasēm. Līdz ar to pircēju plūsma sadalīsies, un rindas varētu samazināties, kā arī jaunās kases palīdzēs samazināt darbinieku slodzi,” sacīja “Maxima Latvija” operacionālā vadītāja Kristīne Āboltiņa.

Šogad “Maxima Latvija” plāno vēl vairāk paplašināt pašapkalpošanās kasu tīklu un ieviest tās arī citos mazāka formāta jeb “Maxima X” veikalos, savukārt visos trijos “Maxima XXX” veikalos iecerēts paplašināt pašapkalpošanās kasu zonu. Šobrīd pašapkalpošanās kases izmanto aptuveni 27% iedzīvotāju tajos “Maxima Latvija” veikalos, kur tās ir pieejamas.

“Pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšana ir viens no soļiem, lai samazināt mūsu darbinieku slodzi, jo vidēji dienā viens kasieris apkalpo aptuveni 400-600 klientus. Savukārt vienas dienas laikā „Maxima Latvija” visos veikalos iepērkas aptuveni 300 tūkstoši iedzīvotāju,” turpina K.Āboltiņa.

Visās pašapkalpošanās kasēs var veikt uzkrājumus “Paldies” kartē un arī norēķināties ar “Paldies” kartē uzkrāto naudu. Tāpat visās pašapkalpošanās kasēs ir iespējams norēķināties ar “Maxima Latvija” dāvanu kartēm, kā arī izmantot „Uzņēmumu karti”.

Pēdējo divu gadu laikā “Maxima Latvija” pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšanā investējusi vairāk nekā 800 tūkstošus eiro, no kuriem vairāk nekā pusmiljons eiro tika investēts pērn.

Jau ziņots, ka, sekojot tirgus tendencēm un patērētāju ērtībai, “Maxima Latvija” sāka ieviest pašapkalpošanās kases. Pašas pirmās pašapkalpošanās kases “Maxima Latvija” ieviesa 2009.gadā. Taču jau 2015.gadā intensīvāk sāka paplašināt pašapkalpošanās kasu tīklu, kas turpinājās 2016.gadā.

Līdz ar jaunajām četrām pašapkalpošanās kasēm Rīgā, A.Dombrovska ielā 74, šobrīd “Maxima Latvija” tīklā ir 87 pašapkalpošanās kases 16 veikalos.

LA.lv
LE
LETA
Uncategorized
“Rīgas dzirnavnieks” jaunās iekārtās plāno ieguldīt 396 000 eiro
25. oktobris, 2018
LE
LETA/LA.lv
Uncategorized
Maizes un konditorejas ražotājs “Canelle Bakery” modernizēsies par 420 000 eiro
25. oktobris, 2018
LE
LETA
Uncategorized
Konkursā skolēniem “Šodien laukos” klašu grupā uzvarējusi Priekuļu vidusskola
24. oktobris, 2018

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AT
Andris Tiļļa
Kultūra
No debesu augstumiem uz zemes: 12 apustuļu skulptūras Doma dārzā
3 stundas
LE
LETA
Uncategorized
JKP varētu atbalstīt Gobzemu premjera amatam
48 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Daugavpils novadā no grāvja izceļ noslīkušu cilvēku
40 minūtes
LA
LA.lv
Ekonomika
Vai nākotnē maksāsim ar kripto-eiro? Konferencē diskutēs par virtuālo naudu
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Baltijas valstu galvaspilsētās būtiski sarukusi benzīna cena
59 minūtes