Ekonomika
Bizness

“Maxima Latvija” būs jauns finanšu direktors0


“Maxima” veikals.
“Maxima” veikals.
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Stiprinot uzņēmuma korporatīvo pārvaldību, “Maxima Latvija” augstākās vadības komandai pievienojies finanšu direktors (CFO) Valdis Zeps.

“Maxima Latvija” valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers norāda, ka 2019.gadu uzņēmums sācis, izvirzot ambiciozus ilgtermiņa mērķus, lai nodrošinātu izaugsmi saviem darbiniekiem un labāko pieredzi klientiem.

Valda Zepa pievienošanās uzņēmumam ir nozīmīgs ieguvums šajā stratēģiskās izaugsmes ceļā.

Valda profesionālā kompetence, starptautiskā pieredze un Skandināvijas tirgū gūtā finanšu vadības prakse, ir būtisks pienesums, lai palīdzētu ieviest pasaules līmeņa standartus “Maxima Latvija” darbības procesos un palīdzētu sasniegt mūsu izaugsmes mērķus.

“Esam gandarīti par augstākā līmeņa finanšu profesionāļa pievienošanos “Maxima Latvija” augstākās vadības komandai,” atzīst A. Vilcmeiers.

Atbilstoši uzņēmuma struktūrai, jaunā finanšu direktora pārziņā būs uzņēmuma finanšu stratēģijas vadība, finanšu plānošanas un analīzes, kā arī grāmatvedības un IT jomas.

Jaunais “Maxima Latvija” finanšu direktors Valdis Zeps uzsver, ka ir gandarīts pievienoties spēcīgai vadības komandai Baltijas mazumtirdzniecības vadošajā uzņēmumā, kas atrodas jaunā attīstības posmā un definējis ļoti ambiciozu izaugsmes stratēģiju līdz 2025.gadam.

“Ceru ar savu iepriekš gūto pieredzi starptautiskā mazumtirdzniecības uzņēmumā palīdzēt “Maxima Latvija” virzīt pretī veiksmīgai nosprausto mērķu sasniegšanai,” norāda V. Zeps.

Viņam ir vairāk nekā 10 gadus ilga pieredze finanšu vadībā un darbā starptautiskā uzņēmumā.

Iepriekš Valdis Zeps 11 gadus strādājis “Circle K”, ieņemot dažādus ar finanšu pārvaldību saistītus amatus, pēdējos sešus gadus vadot augstākā līmeņa finanšu vadības un kontroles jomas uzņēmuma Eiropas centrālajā birojā Oslo, Norvēģijā.

Valdis Zeps ieguvis ekonomikas un biznesa vadības bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga).

Valdis Zeps pievienojas “Maxima Latvija” augstākās vadības komandai, kuru pārstāv valdes priekšsēdētājs un uzņēmuma vadītājs Andris Vilcmeiers, valdes locekļi – operacionālā vadītāja Kristīne Āboltiņa, komercdirektors Viktors Troicins un korporatīvais vadītājs Jānis Vanags.

Valdis Zeps
Publicitātes foto
Saistītie raksti

SIA “Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls ar 162 veikaliem Latvijā, no kuriem 129 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un seši ir “XXX” formāta veikali, kā arī trīs ir “Maxima Express” veikali.

Uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals “barbora.lv”.

“Maxima Latvija” ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

LA.lv
IP
Ilze Pētersone
Ekonomika
Reinis Kļavis šķūnīti Tīnužos pārveido par nelielu ražotni un gatavo saldējumu 3
14 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Laiks kārtot dokumentus, lai saņemtu nodokļu atlaides
14 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Septembrī Liepājā slēgs veco “Bumbieri” 2
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GL
Gunta Lūse
Latvijā
“Latvieši ir malači. Daļa gan aizbrauc, bet daudzi paliek un strādā.” Stāsts par Inesi Bērziņu Latgalē
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Siguldā autoceļš draud ieslīdēt Gaujā 1
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Jaunākā sinoptiķu prognoze 7 dienām: kas gaidāms nedēļas sākumā un beigās
6 stundas
Barbara Ālīte
Latvijā
Latvijas tuvumā manīta Krievijas armijas zemūdene, velkonis un korvete
1 stunda
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Samoilovs un Šmēdiņš izcili, Maskavā atkal skan Latvijas himna
3 stundas