×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
30. augusts, 2017
Drukāt

“Maxima Latvija” paplašina valdes sastāvu (3)

Maxima Latvija valde

No kreisās - “Maxima Latvija” komercdirektors un valdes loceklis Viktors Troicins, “Maxima Latvija” valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers un “Maxima Latvija” operacionālā vadītāja un valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

Turpinot pārmaiņu procesu un pilnveidojot korporatīvo pārvaldību, SIA “Maxima Latvija” ir paplašināta valde.Līdz šim uzņēmuma “Maxima Latvija” vadītājs Andris Vilcmeiers bija vienīgais uzņēmuma valdes loceklis. No šā gada 1.septembra “Maxima Latvija” valdes priekšsēdētājs būs līdzšinējais valdes loceklis Andris Vilcmeiers, bet uzņēmuma operacionālā vadītāja Kristīne Āboltiņa un komercdirektors Viktors Troicins būs valdes locekļi.

A.Vilcmeiers uzņēmumu vada kopš 2015.gada septembra. Viņš iepriekš bijis AS “Putnu fabrika Ķekava” valdes priekšsēdētājs, kā arī lauksaimniecības uzņēmuma “Lielzeltiņi” vadītājs. Pirms tam viņš darbojies arī loģistikas un tranzīta nozarē, ieņemot vadošus amatus uzņēmumos “Venstpils nafta”, “Latvijas kuģniecība”, “Ventspils naftas termināls”, “LatRosTrans”, kā arī darbojoties investīciju pārvaldes biznesā. Pēc vadības zinību un finanšu izglītības grāda iegūšanas Latvijas Universitātē, karjeru sācis auditorkompānijā “PricewaterhouseCoopers Latvia”.

Viktors Troicins “Maxima Latvija” vadības komandai pievienojās pērn aprīlī, kad sāka pildīt uzņēmuma komercdirektora pienākumus. Viņš ir atbildīgs par iepirkumu, mārketinga, un biznesa analītikas jomām. Pirms tam vairāk nekā 12 gadus darbojies auto nozarē, bijis ģenerāldirektors, vēl iepriekš finanšu nodaļas vadītājs “Mercedes-Benz” ģenerālpārstāvja uzņēmumā “Domenikss”. Tāpat vadījis enerģētikas projektēšanas institūtu AS “Siltumelektroprojekts”, un strādājis auditorkompānijā “Deloitte&Touche Latvija”, “Baltijas Finanšu Partneri” un “Gutta”. Viņš ieguvis uzņēmējdarbības vadības maģistra grādu Rīgas Ekonomikas Augstskolā un ekonomikas zinātņu bakalaura grādu Rīgas Aviācijas universitātē (Transporta un sakaru institūts).

Kristīne Āboltiņa “Maxima Latvija” vadības komandai pievienojās pagājušā gada jūnijā kā operacionālā vadītāja. Viņas atbildībā ir tirdzniecības tīkli, pārtikas ražošana, noliktavu un transporta loģistikas un piegāžu tīkla vadības jautājumi. Viņa iepriekš bijusi būvmateriālu, mājas un dārza preču tirdzniecības uzņēmuma “Rautakesko” pārdošanas direktore. Pirms tam kā valdes priekšsēdētāja vadījusi mājas labiekārtošanas preču mazumtirdzniecības uzņēmumu “JYSK” Baltijas valstīs, Rumānijā un Bulgārijā, bet iepriekš šajā uzņēmumā bijusi loģistikas direktore. K.Āboltiņa ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu biznesa administrācijā, kā arī sociālo zinātņu maģistra grādu mārketinga vadībā Latvijas Universitātē.

“Maxima Latvija” patlaban Latvijā ir 154 veikali, no kuriem 126 ir “X” formāta veikali, 24 – “XX” formāta un 4 – “XXX” formāta veikali. Uzņēmums ietilpst holdingā “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls un darba devējs Baltijā, nodarbinot vairāk nekā 30 000 darbiniekus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā. SIA „Maxima Latvija” 154 veikalos, internetveikalā “e-maxima.lv” un divos loģistikas centros ir nodarbināti aptuveni 8000 darbinieki. SIA “Maxima Latvija” ir Latvijas Pārtikas tirgotāju asociācijas biedrs.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tie valdes sūdi nemaksā pienācīgu algu darbiniekiem !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+