Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
5. aprīlis, 2014
Drukāt

“Maxima Latvija” veikalu rekonstrukcijā ieguldīs 5 miljonus eiro

Foto-LETAFoto-LETA

“Maxima Latvija” šogad plāno atvērt divus veikalus, kuru atvēršana pērn tika atlika, kā arī paredzēta morāli novecojušo veikalu rekonstrukcija, pastāstīja jaunā “Maxima Latvija” vadītāja Jeļena Kondrašova.

Pagājušajā gadā bija plānota divu jaunu veikalu atvēršana – viena “X” formāta Mežciemā, Biķernieku ielā, un otra “XX” formāta, Imantā, Dammes ielā -, kas Zolitūdes traģēdijas dēļ tika atlikta. “Ceram, ka šogad šos veikalus atvērsim, jo bija sākta personāla atlase abiem veikaliem un citi ar veikalu atvēršanu saistītie procesi,” stāsta Kondrašova.

“Attiecībā uz veikalu tīkla attīstību otra svarīgākā lieta ir veikalu rekonstrukcija. Šogad plānojam rekonstruēt sešus morāli novecojušos “Maxima” veikalus Latvijā, kuri tika atvērti laika posmā no 2000.gada līdz 2003.gadam.”

Tie būs kopumā seši veikali – divi “XX” formāta veikali un četri “X” formāta veikali. “Veiksim investīcijas iekštelpu remontam un inventāra nomaiņai, lai veikali būtu ērtāki un pievilcīgāki mūsu darbiniekiem un arī klientiem,” skaidro Kondrašova.

Investīciju kopējā summa veikalu rekonstrukcijās sasniegs 5 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+