Mobilā versija
+5.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
5. aprīlis, 2014
Drukāt

“Maxima Latvija” veikalu rekonstrukcijā ieguldīs 5 miljonus eiro

Foto-LETAFoto-LETA

“Maxima Latvija” šogad plāno atvērt divus veikalus, kuru atvēršana pērn tika atlika, kā arī paredzēta morāli novecojušo veikalu rekonstrukcija, pastāstīja jaunā “Maxima Latvija” vadītāja Jeļena Kondrašova.

Pagājušajā gadā bija plānota divu jaunu veikalu atvēršana – viena “X” formāta Mežciemā, Biķernieku ielā, un otra “XX” formāta, Imantā, Dammes ielā -, kas Zolitūdes traģēdijas dēļ tika atlikta. “Ceram, ka šogad šos veikalus atvērsim, jo bija sākta personāla atlase abiem veikaliem un citi ar veikalu atvēršanu saistītie procesi,” stāsta Kondrašova.

“Attiecībā uz veikalu tīkla attīstību otra svarīgākā lieta ir veikalu rekonstrukcija. Šogad plānojam rekonstruēt sešus morāli novecojušos “Maxima” veikalus Latvijā, kuri tika atvērti laika posmā no 2000.gada līdz 2003.gadam.”

Tie būs kopumā seši veikali – divi “XX” formāta veikali un četri “X” formāta veikali. “Veiksim investīcijas iekštelpu remontam un inventāra nomaiņai, lai veikali būtu ērtāki un pievilcīgāki mūsu darbiniekiem un arī klientiem,” skaidro Kondrašova.

Investīciju kopējā summa veikalu rekonstrukcijās sasniegs 5 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+