Laukos
Dārzeņi un augļi

“Maxima” paplašina piedāvājumu vegāniem un veģetāriešiem0


Vegetariesu produktu stends
Vegetariesu produktu stends
Publicitātes foto

Pieaugot pieprasījumam pēc veģetāriešu un vegānu pārtikas produktiem, jau 15 “Maxima Latvija” veikalos izveidoti īpaši plaukti ar veģetāriešu un vegānu pārtikas produktiem.

“Lai gan sākotnēji šie produkti bija pieejami tikai divos veikalos un internetveikalā, saņēmām daudz pozitīvu atsauksmju, kā arī lūgumus, lai šāda veida plauktus izveidotu arī citos “Maxima Latvija” veikalos. Esam uzklausījuši klientu ierosinājumus, un tagad veģetāriešu un vegānu pārtikas produktu īpašie plaukti izvietoti jau 15 veikalos,” stāsta “Maxima Latvija” komercdirektors Viktors Troicins.

Līdz šim veģetāriešu un vegānu īpašie pārtikas produktu plaukti bija izveidoti “Maxima Latvija” veikalos Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 88a, Slokas 115, kā arī galvaspilsētas centra veikalos – Pulkveža Brieža ielā 7, Ģertrūdes ielā 33/35 un Matīsa ielā 23. Tāpat šie pārtikas produkti veģetāriešiem un vegāniem pieejami internetveikalā e-maxima.lv

Savukārt patlaban šādi plaukti ar veģetāriešu un vegānu pārtikas produktiem izveidoti arī veikalos Rīgā, Mūkusalas ielā 73, Vienības gatvē 113, Biķernieku ielā 143, A.Saharova ielā 20a, Dzelzavas 6a un A.Deglava ielā 67. Tāpat šie produkti pieejami četros veikalos ārpus galvaspilsētas – veikalā Jelgavā, Rīgas ielā 11a, veikalā Jūrmalā, Talsu šosejā 25, veikalā Ogrē, Rīgas ielā 23 un šovasar atklātajā “Maxima XX” veikalā Mārupē, Pededzes ielā 1.

Vegānu un veģetāriešu pārtikas produktu sortimentā šobrīd “Maxima Latvija” 13 veikalos ir pieejami vairāk nekā 50 dažādi produkti, taču veikalos Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 88a un Slokas ielā 115 sortiments ir visplašākais, un tur pieejami 68 dažādi produkti, tai skaitā, arī pieci dažādi saldējumi veģetāriešiem, no kuriem divi saldējumi ir domāti vegāniem.

Veikala pārstāvis arī norāda, ka pēdējā laikā par šiem produktiem interese pieaug. Tos uztura dažādošanai un nogaršošanai ik pa laikam izvēlas arī tie iedzīvotāji, kuru iepirkumu groziņos ir arī gaļas produkti. Savukārt līdz ar piknika sezonas iestāšanos, pieaug pārdošanas apjomi gan sēklu, gan pupiņu burgeriem, gan barbekjū izlasēm, gan dažādām mērcītēm. Taču starp populārākajiem produktiem joprojām ir sojas deserti un dzērieni, bet pēdējo mēnešu laikā viens no populārākajiem produktiem šajā kategorijā ir vegānu siers.

“Maxima Latvija” 15 veikalos ir pieejami dažādi sojas deserti, krēmi, kūkas, sojas izstrādājumi, kviešu nageti, tofu deserti un pastētes, un dzērieni, sieri veģetāriešiem, sieri vegāniem, sviests veģetāriešiem, humuss, dārzeņu burgeri un mērcītes.

Jau ziņots, ka kopš gada sākuma, kad lielākajos “Maxima Latvija” veikalos tika izveidoti speciāli plaukti ar veģetāriešu un vegānu pārtikas produktiem, pieprasījums pēc šiem produktiem pieaudzis par aptuveni 15%.

LA.lv