Ekonomika
Nauda

“Maxima” paziņo par jaunu norēķinu iespējām veikalos0


Kase un kasieris “Maxima” veikalā.
Kase un kasieris “Maxima” veikalā.
Publicitātes foto

Izvēršot pircējiem ērtu un pieejamu norēķinu pakalpojumu klāstu, mazumtirdzniecības tīkls “Maxima Latvija“ ieviesis nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) apmaksas iespējas „Maxima“ veikalu kasēs.

No februāra “Maxima” veikalos pircēji var ērti apmaksāt ne tikai sadzīves pakalpojumu rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem, telekomunikācijām un apsaimniekošanu, bet arī nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumus.

NĪN apmaksu var veikt “Maxima” veikalu kasēs, uzrādot maksājuma paziņojumu ar svītrkodu. Norēķinus iespējams veikt ar bankas karti vai skaidrā naudā.

Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris skaidro, ka veikali aizvien vairāk maina formu un no vietas, kur iegādāties ģimenei ikdienā nepieciešamos pārtikas produktus un mājas preces, kļūst par kompleksiem pakalpojumu sniedzējiem, nodrošinot visu ikdienas saimniecībai nepieciešamo vienuviet un tuvu mājām.

“Mūsu novērojumi liecina, ka veikalu apmeklējums aizvien biežāk tiek apvienots ar sadzīves pakalpojumu rēķinu apmaksu. Tādēļ esam izvērsuši iedzīvotājiem pieejamās rēķinu apmaksas iespējas “Maxima” veikalu tīklā, pievienojot nekustamā īpašuma nodokļa apmaksu,” norāda J. Beseris.

Šobrīd NĪN apmaksas pakalpojums ir pieejams “Maxima” veikalos 11 Latvijas pašvaldībās.

No 1.februāra NĪN apmaksas iespējas ir ieviestas Babītes novadā, Ludzas novadā, Rēzeknē, Bauskas novadā, Ikšķiles novadā, Salaspils un Jelgavas novados, savukārt no 15.februāra maksājumi veicami arī “Maxima” veikalos Cēsu novadā, Ādažu novadā un galvaspilsētā Rīgā.

Šobrīd notiek intensīvs darbs, lai pakalpojuma pieejamību izvērstu arī citviet un tas būtu pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam visos reģionos.

SIA “Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls ar 161 veikaliem Latvijā, no kuriem 128 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un seši ir “XXX” formāta veikali, kā arī trīs ir “Maxima Express” veikali.

Saistītie raksti

Šogad “Maxima” ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku.

Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

LA.lv