×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
6. decembris, 2013
Drukāt

Slēdz iespējami nedrošos “Maxima” un “Rimi” veikalus Rīgā (papildināts) (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Veikals "Maxima"

Pēc tam, kad Rīgas pilsētas būvvalde konstatēja iespējamu konstrukciju nestspējas apdraudējumu tirdzniecības centrā “Sahara” , Lubānas ielā 117,  un tirdzniecības centrā Deglava ielā 110, slēgti tur izvietotie  “Rimi” un “Maxima” veikali,  informēja “Maxima” un “Rimi” pārstāvji.

“Maxima” pārstāvis Jānis Beseris LETA norādījis, ka uz konkrēto veikalu tirdzniecības centrā “Sahara” ir izsaukti uzņēmuma eksperti, kas veiks pārbaudes veikalā. “Līdz brīdim, kamēr nebūsim noskaidrojuši, kas tieši ir noticis, un kamēr nebūsim pārliecināti, ka veikals ir drošībā, šis veikals būs slēgts. Esam sazinājušies arī ar ēkas apsaimniekotāju.”

“Rimi Latvia” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Ciemīte-Kupre LETA norādījusi, ka “Rimi” slēdz savu veikalu tirdzniecības centrā Deglava ielā 110 līdz tālākai apstākļu noskaidrošanai. “Līdz šim brīdim ne “Rimi Latvia”, ne tirdzniecības centra īpašnieka uzņēmums SIA “Wenden Baltika” nav saņēmuši nekādu informāciju no Rīgas pilsētas būvvaldes.”

SIA “Wenden Baltika” slēdzis visu Deglava ielā 110 esošo tirdzniecības centru, biznesa portālam “Nozare.lv” apstiprināja uzņēmuma vadītājs Andžejs Neguliners. “Patlaban viss centrs ir slēgts, tā telpās neatrodas neviens pircējs un darbinieks, izņemot apsargu,” piebildis uzņēmuma pārstāvis.

Kā ziņots, pārbaudot sabiedriskas nozīmes ēkas būvuzņēmuma SIA “Re&Re” objektos, kā arī Rīgas veikalus “Maxima”, “Rimi” un “Supernetto”, Rīgas pilsētas būvvalde divos no tiem konstatējusi iespējamu konstrukciju nestspējas apdraudējumu, informēja Rīgas domē.

Šīs ēkas ir “Rimi” veikals Augusta Deglava ielā 110 un veikals “Maxima” tirdzniecības centrā “Sahara” Lubānas ielā 117.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Beidzot ,beidzot kaut kas tiek darīts !!!Vai tiešām bojā jāaiziet desmitiem cilvēku, lai sāktu rīkoties ???

Draugiem Facebook Twitter Google+