Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
6. decembris, 2013
Drukāt

Slēdz iespējami nedrošos “Maxima” un “Rimi” veikalus Rīgā (papildināts) (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Veikals "Maxima"

Pēc tam, kad Rīgas pilsētas būvvalde konstatēja iespējamu konstrukciju nestspējas apdraudējumu tirdzniecības centrā “Sahara” , Lubānas ielā 117,  un tirdzniecības centrā Deglava ielā 110, slēgti tur izvietotie  “Rimi” un “Maxima” veikali,  informēja “Maxima” un “Rimi” pārstāvji.

“Maxima” pārstāvis Jānis Beseris LETA norādījis, ka uz konkrēto veikalu tirdzniecības centrā “Sahara” ir izsaukti uzņēmuma eksperti, kas veiks pārbaudes veikalā. “Līdz brīdim, kamēr nebūsim noskaidrojuši, kas tieši ir noticis, un kamēr nebūsim pārliecināti, ka veikals ir drošībā, šis veikals būs slēgts. Esam sazinājušies arī ar ēkas apsaimniekotāju.”

“Rimi Latvia” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Ciemīte-Kupre LETA norādījusi, ka “Rimi” slēdz savu veikalu tirdzniecības centrā Deglava ielā 110 līdz tālākai apstākļu noskaidrošanai. “Līdz šim brīdim ne “Rimi Latvia”, ne tirdzniecības centra īpašnieka uzņēmums SIA “Wenden Baltika” nav saņēmuši nekādu informāciju no Rīgas pilsētas būvvaldes.”

SIA “Wenden Baltika” slēdzis visu Deglava ielā 110 esošo tirdzniecības centru, biznesa portālam “Nozare.lv” apstiprināja uzņēmuma vadītājs Andžejs Neguliners. “Patlaban viss centrs ir slēgts, tā telpās neatrodas neviens pircējs un darbinieks, izņemot apsargu,” piebildis uzņēmuma pārstāvis.

Kā ziņots, pārbaudot sabiedriskas nozīmes ēkas būvuzņēmuma SIA “Re&Re” objektos, kā arī Rīgas veikalus “Maxima”, “Rimi” un “Supernetto”, Rīgas pilsētas būvvalde divos no tiem konstatējusi iespējamu konstrukciju nestspējas apdraudējumu, informēja Rīgas domē.

Šīs ēkas ir “Rimi” veikals Augusta Deglava ielā 110 un veikals “Maxima” tirdzniecības centrā “Sahara” Lubānas ielā 117.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Beidzot ,beidzot kaut kas tiek darīts !!!Vai tiešām bojā jāaiziet desmitiem cilvēku, lai sāktu rīkoties ???

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+