Ekonomika
Bizness

“Maxima” šogad atklās vēl četrus veikalus0


“Maxima” veikals.
“Maxima” veikals.
Publicitātes foto.

Noslēdzot šī gada veikalu investīciju programmu, “Maxima Latvija” decembrī plāno atklāt vēl četrus veikalus, portāls “LA.lv” noskaidroja uzņēmumā “Maxima Latvija”.

Jaunie veikali atradīsies Tallinas ielā 83, kur tiks atvērts jauns “Maxima X“ veikals, paplašinot piemājas tīklu veikalu.

Divi veikali durvis vērs pēc rekonstrukcijas – Valmierā “Maxima XX” veikals un Rīgā, Brīvības ielā 78 “Maxima X”. Durvis vērs arī apkaimes iedzīvotāju gaidītais veikals Višķu ielā 14.

Pēc apjomīgiem rekonstrukcijas darbiem 13. decembrī tiks atklāts “Maxima XX” veikals Valmierā. Vienlaikus šajā dienā klientus atkal uzņems “Maxima X” veikals Višķu ielā 14, Rīgā, kas būs atjaunots pēc 31.augusta incidenta ar trolejbusu.

Savukārt 20. decembrī Rīgā durvis vērs jauns piemājas formāta veikals “Maxima X” Tallinas ielā 83, kā arī rekonstruētais “Maxima X” veikals Brīvības ielā 78.

Maxima Latvija” valdes loceklis Viktors Troicins norāda, ka “Maxima” veikalu nozīmi cilvēku ikdienā visspilgtāk novērtē, kad tie ir slēgti uz rekonstrukciju.

“Šī gada laikā esam saņēmuši virkni vēstules un zvanu no saviem lojāliem pircējiem ar jautājumiem, kad veikals atkal vērs durvis,” atzīmē V. Troicins.

Veikalu tīkla paplašināšanas laikā tiek veikta gan jaunu ēku būvniecība, gan esošo ēku fasādes atjaunošana, tirdzniecības zāles un palīgtelpu izbūve un iekārtošana atbilstoši mūsdienīgas iepirkšanās un darba vides prasībām.

Vienlaikus “Maxima Latvija” attīstīta pašapkalpošanās kasu tīklu un pilnveido klientu apkalpošanas sistēma.

SIA “Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls ar 159 veikaliem Latvijā, no kuriem 127 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un pieci ir “XXX” formāta veikali, kā arī trīs ir “Maxima Express” veikali.

Šogad “Maxima” ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku.

Saistītie raksti

Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv.

Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

LA.lv