×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
24. janvāris, 2014
Drukāt

“Maxima”: strīdā par tomātu mērci ar vistas kājas attēlu panākts izlīgums

tomati2

Mazumtirgotāja “Maxima Latvija” un pārtikas ražotāja “Spilva” strīdā par tomātu mērces ar vistas kājas attēlu tirdzniecību panākts izlīgums, aģentūrai BNS sacīja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Viņš norādīja, ka strīdā, kas bija saistīts ar “Maxima Favorit” tomātu mērces ar vistas kājas attēlu, kas līdzinājās “Spilva” produktam, tirdzniecību, panākts izlīgums, tomēr plašākus komentārus nesniedza, norādot, ka tā ir konfidenciāla informācija.

Arī “Spilvas” mārketinga direktore Danas Erciņa-Užāne aģentūrai BNS norādīja, ka pirms tiesas sēdes plašākus komentārus nesniegs. “Tiesas sēde konkrētajā lietā paredzēta janvāra beigās, bet pirms tiesas lēmuma komentēt nebūtu korekti,” sacīja Erciņa-Užāne.

Savukārt Rīgas apgabaltiesas preses sekretārs Aigars Bērziņš aģentūrai BNS teica, ka puses tiesai nav iesniegušas informāciju par izlīguma panākšanu. Pēc viņa sacītā, tiesas sēde, kur strīdu paredzēts izskatīt pēc būtības, notiks 30.janvārī, kā plānots. Vienlaikus viņš atzīmēja, ka tiesas sēdei jānotiek jebkurā gadījumā, jo arī tad, ja puses vienojušās par izlīgumu, tiesai tas jāapstiprina.

Bērziņš iepriekš aģentūrai BNS pastāstīja, ka tiesa pērn septembrī “Maxima” uzdeva izņemt no tirdzniecības “Maxima Favorit” tomātu mērces ar vistas kājas attēlu, kas līdzinājās pārtikas ražotāja “Spilva” ražotajai un šāds pagaidu aizsardzības līdzeklis piemērots “Spilvas” sāktajā tiesvedībā ar “Maximu” par preču zīmi.

“Maxima Latvija” Zīmola un komunikāciju departamenta direktore Viktorija Gulbe aģentūrai BNS norādīja, ka uzņēmums respektē tiesas lēmumu un sācis ieņemt “Maxima Favorit” tomātu mērces no tirdzniecības.

Lietuvas mazumtirdzniecības grupas uzņēmums “Maxima Latvija” ir viens no lielākajiem Latvijas mazumtirgotājiem. Uzņēmums darbību Latvijā sāka 2001.gadā.

“Spilva” ir viens no lielākajiem augļu un dārzeņu pārstrādātājiem Latvijā. Kompānijas ” Spilva ” vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas “Procordia Food”, kas ietilpst Skandināvijas pārtikas koncernā “Orkla”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+