×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

“Maxima traģēdijā” cietušo atbalstam saziedoti tūkstošiem latu (6)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Labdarības portāls “Ziedot.lv” 21.novembra traģēdijā cietušo atbalstam piektdien atvēris ziedojuma tālruni, un līdz plkst.19 bija saziedoti jau 32 762,22  lati.

“21.novembra vakars bija liktenīgs vairākiem desmitiem Latvijas ģimeņu, kad lielveikalā Zolitūdē iebruka jumts. Prātam neaptveramā traģēdija izdzēsusi daudzas dzīvības un nelaimē cietuši līdzcilvēki. Visa Latvija ir kopā ar 21. novembra traģēdijā cietušajiem un viņu ģimenēm. Viņi nav vieni. Un nebūs vieni. Jo visa tauta ir kopā ar viņiem un gatava palīdzēt,” norāda ziedojumu akcijas rīkotāji.

Par saziedoto naudu tiks sniegta sociālā un medicīniskā palīdzība, kad tāda būs nepieciešama. “Mēs būsim gatavi palīdzēt, kad cietušajiem tas būs nepieciešams,” atzīmē akcijas rīkotāji.

Ziedot iespējams, zvanot arī uz labdarības tālruni 90006385 (ziedojums 1 lats).

Iekšlietu ministrija informē, ka, ņemot vērā izrādīto interesi par palīdzības sniegšanu, iedzīvotājiem ir iespējams ziedot Zolitūdes traģēdijā bojā gājušo un cietušo iekšlietu nozares darbinieku atbalstam. Iedzīvotājiem iespējams ziedojumus pārskaitīt uz Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības (LIDA) ziedojumu kontu “Swedbank” LV20HABA0551030396547; Reģ. Nr. 50008164341.

Ziedojuma mērķī jānorāda: Zolitūdes traģēdija, personas vārds un uzvārds, kurai šis ziedojums ir domāts. Ja cilvēki nezina personas vārdu, mērķī jānorāda: Zolitūdes traģēdijas upuriem, iekšlietu nozares darbiniekiem.

Jau vēstīts, ka ceturtdien vakarpusē Rīgā, Zolitūdē, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, gājuši bojā vairāk nekā 40 cilvēki. Tostarp ir arī trīs ugunsdzēsēji glābēji. Glābšanas darbi negadījuma vietā turpinās.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vienkārša shēma – …sākumā jumtā ugunsgrēks, lai būtu Otkati, Sponsori, Zādzības, Mahinācijas. Tagad Latvijai un Romas Pāvestam Traģēdija, bet Ušakovam nauda. Apsveicam Ušakova Kungs!

  2. Labprāt ziedotu, ja tikai zinātu, ka ziedotā nauda tik tiešām aiziet bojā gājušo ģimeņu vai cietušo atbalstam. Vai ir kāda garantija?

Draugiem Facebook Twitter Google+